;

"Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın"

Antalya'da Genişletilmiş İl Toplantısı'nda konuşan Cumurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde CHP lideri vardı.

Kılıçdaroğlunun bağlantısı çıkarsa şaşmayın
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'nun 'Konuşursam Kılıçdaroğlu yanar' sözlerinden sonra yaşanacak gelişmeleri önlemeye çalışan CHP liderinin kirli planlarını ortaya çıkardı.

"KILIÇDAROĞLU'NUN BAĞLANTISI ÇIKARSA ŞAŞMAYIN"
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde günlerce işçiler grev yaptılar, onların hak arayışındaki adaleti nereye koyacaksın, bay Kılıçdaroğlu. Şişli'yi İstanbul'da çöpler istila etti. Çöplükten geçilemez hale gelen, onlara yönelik sözde adalet yürüyüşü yapan sen, onların adalet arayışına niye cevap vermedin. Bunların derdi başka. Halen ülkesinin aleyhine işlediği suçtan dolayı cezaevinde bulunan milletvekili ile konunun kendisine kadar ulaşmasına endişe ettiği için şimdiden suyu bulandırmaya çalışıyor. Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın. Buradan çıktım, çıktım, çıkmadığım taktirde açıklamalarda bulunacağım diyor içerideki zat. Bütün bunlar FETÖ taktiğidir..
  • 13 Ağustos 2017, Pazar 17:49

kalan karakter 1000

fazlı malak fazlı malak

Gerçek şu ki 2010 yılın dan sonra Chp başta kemal kılıçdaroğlu ve ekibi fetö ile bağlantıya başlamışlardır görünen köy kılavuz istemez

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 14.08.2017 04:56
Ramba Samba Ramba Samba

Pensilvanyali DON Kişot baglantili Silahli Demokrasi Kahramanlari PIJAMALI Bremen Mızıkacılarıni Göz ardi etmeyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 13.08.2017 21:45
izmir  li  şanssız, izmir li şanssız,

bunların adalet anlayışı ,hainleri kurtarmak ,peki izmir deki maaşları verilmeyen taşeron işçi nin hakkı için niye yürümedin ,kimse kusura bakmasın bunların niyetini bilip görüpte hala oy veriyorsanız yazıklar olsun ,izmir çöpten geçilmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır3
cevapla 13.08.2017 18:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.