;

'nün Cumhuriyet'i 'yı aklayıp i suçluyor

'nün Cumhuriyet'i, bugünkü manşetiyle terör örgütlerinin uşaklığını yaptığını açık açık ilan etti. Maçka'da şehit edilen 15 yaşındaki Eren'i katili 'ya tek laf etmedi.

FETÖnün Cumhuriyeti PKKyı aklayıp devleti suçluyor

Terör örgütlerine yaptıkları hizmette sınır tanımayan Cumhuriyet, bu uğurda ihanet etmekte hala ısrar ediyor. Trabzon Maçka'da şehit edilen 'ü katleden PKK'lı hainlere toz kondurmayan Cumhuriyet, akisne gencin çatışma bölgesinde ne işi var diyerek i ve i suçlayıp terör örgütünü meşru gösterdi.Tüm Türkiye Eren için tek yürek olurken gazetelerin neredeyse tamamı Eren manşetiyle çıkarken Cumhuriyet iki DHKP-C'li teröristi manşetine çekip savundu. FETÖ'nün gazetesi olarak çalışan Cumhuriyet'in terörle derin bağı bir kez daha açığa çıktı.

  • 13 Ağustos 2017, Pazar 12:14

kalan karakter 1000

Beykozlu yşl Beykozlu yşl

Allah ıslah etsin böyle gazetecileri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.08.2017 01:35
KARTAL KARTAL

TÜM VATAN HAİNLERİNE LAHNETLER OLSUN AMİNNNNNN.......................

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.08.2017 21:10
ekrem ekrem

Bu sahtekarlar kaç aydır açlık grevi yapıyorlardı,Daha açlıktan ölmediler mi? Yoksa açlık grevi yapıyoruz diye milletle dalga mı geçiyorlar? Bunların açılk grevide hdp lilerin kuzu çevirip yedikleri açlık grevine benziyor sanki

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 13.08.2017 13:47
FatihSultan FatihSultan

Bu paçavra kağıdı gazete kapatılmalıdır, Cumhuriyet ismine layık değil derhal değiştirilmelidir, bu paçavra kağıdı terörist gazetesi olduğuı kesin ortada, Cumhuriyeti isim olarak kullanıp Türkiyeyi parçalamaya çalışıyorlar, chhpkk lı kılıçtaroğlu tarafında yönetiliyoooorrrrr.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.08.2017 12:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.