;

Erdoğan: "Eren'in kanını yerde koymayacağız"

, Maçka’da şehit olan 15 yaşındaki ’ün annesi ’ü aradı.

Erdoğan: Erenin kanını yerde koymayacağız
İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, şehit 'ün Maçka'daki evini ziyaret etti.

"EREN'İN KANINI YERDE KOYMAYACAĞIZ"
Bu sırada arayan da anne ile görüştü. Erdoğan 'Eren'in kanını yerde koymayacağız. Çok daha farklı bir biçimde inşallah intikamını alacağız. Allah sabrınızı arttırsın' dedi. Ayşe Bülbül de ' İnşallah sizden dileğimiz o' diye cevap verdi."RABBİM SABRINIZI ARTTIRSIN"
'Rabbim sabrınızı arttırsın' diyen Erdoğan 'Sizler kaza ve kadere inanmış insanlarsınız. Tabi ki acımız var ama en büyük makam şehitlik makamı. Erenimiz böyle bir makama, hele de böyle 15 yaşında ulaşması daha da farklı' dedi. Ayşe Bülbül'ün 13 evladı olduğunu öğrenen Erdoğan Ayşe Bülbül'e 'Ayşe Abla, sen zaten cenneti zaten kazanmışsın. 13 tane uşak doğurmuşsun' dedi. Ayşe Bülbül'de 'Ne bileyim, iyi mi ettim kötü mü…' diye cevap verdi. Erdoğan da bunun üzerine 'İyi ettin, sen Allah'ın emrine de uydun, peygamberin sünnetine de uydun... ' dedi. Ayşe Bülbül 'Siz 3 deyince ben utanırdım' deyince Erdoğan 'En az dedim' diye karşılık verdi. Erdoğan Karadeniz'e geldiğinde Ayşe Bülbül'ü ziyaret edeceğini de söyledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, EREN BÜLBÜL'ÜN ANNESİYLE YAPTIĞI KONUŞMAYI ANTALYA'DA ANLATMIŞTI

  • 13 Ağustos 2017, Pazar 19:08

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.