;

e baskını

Adalet için yürüdü, adamlarıyla birlikte karakol basıp devletin ine hakaretler yağdırdı. Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu ve adamları polislere ‘Satılmış köpekler” dedi, utanmadan bir de düelloya davet etti.

Emniyete CHP baskını

Günlerce lideri Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte sözde 'Adalet' için Ankara'dan İstanbul'a yürüyen Beylikdüzü Belediye Başkanı , kendi adaletini kendi sağlamaya kalktı, adamlarıyla Gürpınar Merkezi'ni bastı. CHP çetesi polislerin üzerine yürüyüp saldırdı.

VARAN 1: AHLAKSIZ KAMPANYA!
Başkan İmamoğlu'nun bu skandalına neden olan olay ise şöyle geliyti: 8 Haziran'da Gürpınar Stadyumu'ndaki sosyal tesisin işletmecisi Emin Cesaret'i çıkarmak isteyen İmamoğlu, bunu kendi desteğiyle kurulan 'Evimiz Beylikdüzü Vakfı' üyeleriyle yapmak istedi. Vakıf üyeleri, "Bu tesislerde gençler kötü alışkanlıklara alıştırılıyor. Burada bonzai satılıyor" diye kara kampanya başlatıp imza standı açtı. Standın tesislerin önünde açılmasına tepki gösteren işletmecilerle vakıf üyeleri arasında tartışma çıktı, olaya Gürpınar Polis Merkezi ekipleri müdahale etti.

POLİSİ DÜELLOYA DAVET ETTİ
Tartışmanın ardından hem vakıf üyeleri hem de işletmeciler karakola götürüldü, ifadenin ardından serbest kaldı. Vakfın üyeleri karakolda ifade verirken Başkan İmamoğlu, Başkan Yardımcısı Mülayim Demirtaş, Özel Kalem Müdürü Murat Ongun, Meclis üyeleri Erkan Erdoğan, Durmuş Şahin ile zabıta müdürü Atilla Uysal, zabıtalar ve korumalarıyla birlikte içeri daldı. İşletmecilerin serbest kalmasına kızan İmamoğlu bağırmaya başladı. Polislerden birinin "Burası karakol" demesine rağmen durmayan İmamoğlu, "Dışarı gelsene" diyerek bir de polislere meydan okuyup üzerlerine yürüdü. Bu kez devreye İmamoğlu'nun adamları girdi.

'SATILMIŞ KÖPEKLER!'
Başkan Yardımcısı Demirtaş, ilçe yöneticileri, zabıta müdürü, İmamoğlu'nun korumalarıyla polisler arasında dakikalarca süren arbede yaşandı. O sırada İmamoğlu adamları tarafından sakinleşmesi için başka bir odaya alındı. Polislere hakaretler yağdırıp tehdit eden CHP'lilerden biri polisler için "Satılmış köpek. Ne b.k olduğunu biliyorum" diye hakaret ettiği duyuluyor. Polislere saldıran CHP'liler daha sonra araya giren bazı yöneticiler tarafından güçlükle dışarı çıkartıldı. İmamoğlu'nun adamları dışarı çıkarken ağızlarında sigara olması da dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Akşam

  • 13 Ağustos 2017, Pazar 10:54

kalan karakter 1000

Beykozlu yşl Beykozlu yşl

polis kardeşlerimiz bu münabetsiiz adamlara niye gerekeni yapmamişlar devletin karakolu basılırmı sonra polisin suc işlemiş kişiyi savcının salın talimatı olmadan bırakamayacağını bilmiyormu bu adam

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.08.2017 01:32
vatandaş vatandaş

Devletin polisine satılmış köpek diyen aslında kendini tariv ediyor..zavallı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.08.2017 23:34
mehmet mehmet

yasalar açık. gereken yapılır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.08.2017 19:03
vefa vefa

Ben anlamadım, o kadar polis gereğini yapamamış mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.08.2017 17:27
cem sar cem sar

buyurun bunlara oy veren saf vatandaşlar iyi bakın

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.08.2017 16:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.