;

Kılıçdaroğlu dergisine verdiği demeci savundu

CHP lideri , daha önce partisinin tekzip açıklamasını unutarak "Türkiye'de can güvenliği yok" demeyi sürdüreceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu Focus dergisine verdiği demeci savundu

Hürriyet gazetesine açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı , dergisine verdiği tartışma yaratan mülakatı savundu.

"BEN O SÖZLERİ MECLİS'TE DE SÖYLEDİM"
"Türkiye'de can ve mal güvenliği olmadığına dair" sözlerini sadece Alman dergisinde değil, daha önce birçok kez TBMM Genel Kurulu'nda ve partisinin grup toplantılarında da dile getirdiğini belirten Kılıçdaroğlu, buna karşın Almanların Türkiye'ye gelmesinin güvenliği olmadığı şeklinde bir ifadesinin olmadığını vurguladı.

"BANA KARŞI BEL ALTI KAMPANYA YÜRÜTÜLÜYOR"
Kılıçdaroğlu, AK Parti eski MKYK üyesi Ayhan Oğan'ın çok tartışılan çıkışının gündemden düşürülmesi amacıyla kendisine karşı bel altı bir kampanya yürütüldüğünü iddia ederek, "OHAL devam ettiği sürece Türkiye'de can ve mal güvenliği yoktur demeye devam edeceğim." dedi.

haberin devamı

ARTIK CHP BİLE YALANCI ÇIKARIYOR

CHP tarafından Focus'taki habere bir yalanlama açıklaması yapılmış, "Alman Focus Dergisi'nde bugün Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na atfen yer alan 'CHP lideri Alman turistleri uyardı' haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Haber için tekzip gönderilmiş, gerekli süreçler başlatılmıştır." denilmişti. Kılıçdaroğlu çark işini abartarak partisinin resmen yalanlamasına rağmen skandal demecini savundu.

  • 12 Ağustos 2017, Cumartesi 09:34

kalan karakter 1000

ERAY ERAY

Kılıçdaroğlu gibi hainlerin bu ülkede güvenliği yoktur, orası doğru.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.08.2017 14:14
ibrahim ibrahim

Bir gram olsun karakter ve vatan millet sevgisi herşey den öte ALLAH sevgisi olsa millet aylar öncesinden tarlada çalışmaya gider gibi truzim bölgelerine çalışmaya kışı ve okutacağı talebelerine rızık kazanmaya gidiyor esnaflar,yatırımcılar otelciler bu günleri bekliyor birisi çıkıp ortalığa çişini yapıyor, ihanetin bu kadarına pes,sizin gibilerin kimlere hizmet ettiğini bu millet çok iyi biliyor, ama size takım tutar gibi şu sevgisiz vizyonsuz, millet için proje, emek iş ekmek üretemeyenleri bırakın yahu .

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 12.08.2017 12:06
mehmet mehmet

be hain güvenli bulduğun ülkeye defol git pislik. sen bu toprakların insanı değilsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 12.08.2017 10:04
Çilekeş Çilekeş

Bu hain için acilen hukuki süreç başlatılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 12.08.2017 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.