;

''iğin sahtekar

medyasında her gün çıkan 'Türkiye'ye gitmeyin' tarzı propaganda haberleri sürerken, Alman basınının en önemli gazetelerinden biri olan 'in genel yayın yönetmeni 'ın Bodrum'da tatil yaptığı ortaya çıktı.

Bildiğin sahtekar

ya Dışişleri Bakanlığı'nın Türkiye'ye karşı yayınladığı seyahat uyarısı ve Alman medyasının Türkiye karşıtı haberlerine karşın, Türkiye Alman turistler için popüler tatil adreslerinden biri olmayı sürdürüyor.

Bu yaz tatil için Türkiye'yi tercih eden Alman vatandaşlarından biri de ünlü gazetesinin genel yayın yönetmeni oldu. Diekmann, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda tatilini Bodrum'da geçirdiğini duyurdu.

Gazete son dönemde iki ülke arasında yaşanan krizlerde Türkiye karşıtı haberleriyle dikkat çekmişti. Almanya Dışişleri Bakanlığı, bir süre önce vatandaşları için bir seyahat uyarısı yayınlamış ve uyarıda Türkiye'ye gitmeleri durumunda vatandaşlarına 'tutuklanmama garantisi' veremeyeceklerini belirtmişti.


10 BİN EK KOLTUK
Öte yandan ünlü Alman turizm şirketi Thomas Cook'un rakamlarına göre Türkiye, Alman turistler arasındaki popülaritesini koruyor. Şirket yöneticilerinden Theite Kramer, Türkiye'nin 2017 yazı için en popüler üçüncü destinasyon olduğunu, Haziran ayında ise en popüler destinasyon olduğunu belirtiyor.

Yılın ilk aylarında Alman turistlerin Türkiye'ye olan ilgilerinin düşük olduğu belirtilirken son günlerde Türkiye'ye yapılan rezervasyonlarda belirgin bir artış olduğu ve rakamların geçtiğimizin yılın aynı periyoduna oranla daha yüksek olduğu ifade ediliyor.

Türkiye'ye yönelik 'son dakika trendini' doğrulayan Öger Tour yetkilileri ise Eylül ve Ekim ayları için 10 bin ek uçak biletini satışa çıkardıklarını açıkladı.

Etiketler: , ,
  • 05 Ağustos 2017, Cumartesi 13:02

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

hava alanına indiğinde neden geri göndermiyoruz bu kerizi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 05.08.2017 23:52
A. KaA. Kar A. KaA. Kar

Peki bu adamı Türkiyeye neden kabul ettik ki?

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 05.08.2017 17:24
Dulqarnein Dulqarnein

Diekmann... MANN, MANN... bu soyadi.. kim oldugunu ispatliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 05.08.2017 15:48
mehmet mehmet

kafasına taş bağlayıp denize atın domuz naziyi

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 05.08.2017 14:50
VATAN VATAN

İŞ DE BÖYLE ŞEREFSİZLERİ TÜRKİYE'YE KOYMAYACAKSIN.DERHAL SINIRDAŞI EDİLMESİ LAZIM BU SOYTARILARIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 05.08.2017 14:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.