;

'nda kıyafet provokasyonu

'deki 'nda özel güvenlik görevlilerinin bir kadının kıyafetine müdahale etmek istemesi gündem oldu.

Maçka Parkında kıyafet provokasyonu

'deki 'nda yaşanan olayda, iddiaya göre özel güvenlik görevlisi, bir kadına kıyafetinden rahatsız olduğunu belirterek, "Senin ben burada böyle gezmene izin vermem." dedi ve polis çağırdı.

PARKTA BULUNANLAR TEPKİ GÖSTERDİ
Olaya ait görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, olay yerine gelen polis ve özel güvenlik görevlileri parktakilerin tepkisi ile karşılaştı.

Polis özel güvenlikleri alarak olay yerinden uzaklaştırdı.

Etiketler: ,
  • 30 Temmuz 2017, Pazar 16:14

kalan karakter 1000

Ramba Samba Ramba Samba

Davulun Tokmagi kimin elinde Güç odakları ve Imtiyazli sinifin etrafında kümelenen ve şahıslara bağımlı Yasam tarzi deyip Vakarsız Tutarsiz SIYASETLERE saparak Darbecilere ADALET ariyanlara bir cift Sözüm var GERCEK ADALET Terazinin iki Kefesini-----> Hile ile esitlemek degil Kuş Kanadin birbirine Denk olmasi gibi Kanadinin birisi diyerine Denk olmiyan veya Kanadi olmiyan Kuş nasil ucamazsa ---> Toplum olarak Vakarsiz Tutarsiz Siyasilerin Pesinde bu Kafayla daha cokkkk Ankaradan MAL Tepeye Tabana kuvvet SÜRÜNMEYE Mahkümlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.07.2017 00:40
Mehmet TUNÇ Mehmet TUNÇ

Baş örtüsü sorunu ne güçlüklerle aşıldı. Okullarda öğrenciler bile serbest kıyafetle okula geliyor. İnsanları artık düşünceleriyle değerlendiriyoruz. Dış görünüşe kanmıyoruz. Sakal bırakan hoca olmuyor. Provokatörlere kanmayalım, bu numaraları yemeyelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 30.07.2017 21:33
dündar oflu dündar oflu

bırakın ne giyerse giysin ya. kamuyu rahatsiz eden görevliyi de işten atın. psikotekniği geçemeyen halkla ilişkilerde çalışamaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 30.07.2017 20:26
Oku Rabbinin Adıyla Oku Rabbinin Adıyla

Eski Türkiye'den kalan o basit oyunları artık kimse yemiyor... asla provakasyona gelmeyeceğiz... ayrıca bütün İslam düşmanlarına ilan ediyorum... sırada Müslümanlar arasındaki ihtilafların giderilmesine geldi... uydurma hadislerle bizi birbirimize düşürdüler... Kuran'ı Kerim ile vahdet geldiği zaman tüm İslam alemine... asıl o zaman barış ve huzur gelecek dünyaya... ve o zaman tüm dünya akın akın İmana koşacak... inşAllah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 30.07.2017 19:36
misaifr misaifr

Maçka parkındaki yaz akşamları etkinliklerinde "Kıyafetime dokunma" provokasyonunun bir sahnesi sergilenmiş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır5
cevapla 30.07.2017 17:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.