Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.07.2017 15:58
  • Son Güncelleme: 30.07.2017 15:58

Baydemir'den Erdoğan'a küstah çağrı

'nin sözde 'Vicdan ve Adalet' nöbeti adı altında gerçekleştirdiği eylemde konuşan , Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah bir çağrıda bulundu.

Baydemir'den Erdoğan'a küstah çağrı

parti sözcüsü yaptığı açıklamada hızını alamayıp saçmaladı, ve kendi yaptıkları şeyi Cumhurbaşkanı'na mal ederek "Ey Erdoğan, çık Demirtaş'tan özür dile. Gör bak bu kötü gidişat bir hayra evrilebilir, bir çıkış yolu bulunabilir. Yanlışta, kinde, savaşta ısrar etme." ifadelerini kullandı.

HDP Sözcüsü Osman Baydemir, Diyarbakır'da merkez Kayapınar İlçesi'nde bulunan Ekin Ceren Parkı'nda 6 günden bu yana devam eden ve halk tarafından desteklenmeyen sözde ''Vicdan ve Adalet Nöbeti''nin günlük basın toplantısında konuştu.

'BARIŞIN' EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ ÖCALAN'MIŞ'
"Siz OHAL'i ilan edeceksiniz, KHK'larla insanların ekmeğine el koyacaksınız, barış ve müzakere masasını yıkacaksınız, ölümle, çatışmayla, kanla yeni bir iktidar devrişeceksiniz, barışın en büyük aktörlerinden birisi olan Sayın Öcalan üzerine tecrid uygulacaksınız, savaşın faturasını HDP'ye çıkarmaya kalkacaksınız. Biz buna itiraz etmeye devam edeceğiz."

ERDOĞAN'A ''DEMİRTAŞ'TAN ÖZÜR DİLE'' ÇAĞRISI
Basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küstah bir şekilde çağrıda bulunan Baydemir, sözlerine şöyle devam etti:

''Faşizmi Erdoğan ve hükümeti icat etmedi ve onunla başlamadı. Faşizme karşı direniş ve mücadele de bizimle başlamadı. Faşizm ve faşizme karşı duruş, direniş kavramları insanlık tarihi kadar köklüdür. Faşizm, kadercilikle aşılamaz, mücüdeleyle aşılır. İşte onun için durmayacağız, faşizmi durduracağız. Mutlaka kazanacağız. Faşizm mutlaka yenilecek. Ey Erdoğan, çık Demirtaş'tan özür dile. Gör bak bu kötü gidişat bir hayra evrilebilir, bir çıkış yolu bulunabilir. Yanlışta, kinde, savaşta ısrar etme. Çünkü bunun kazanını olmayacak.''

kalan karakter 1000

MRG MRG

Baydemir efendi,ifadelerin her sıkıştığınızda kullandığınız ifadeler,şimdi sırtınızı nereye dayamayı düşünüyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 30.07.2017 20:41
antalyalı antalyalı

köpekler ulumaya devam edecekler, bizde onları bitirmeye...

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 30.07.2017 20:04
ADEM ADEM

baydemir önce sen türk halkinda özür dile cenabet tahretsiz kuduz köpek gibi havlama

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 30.07.2017 20:02
birsu birsu

Demirtaş 6-8 ekim ölümlerinin baş sorumlusu, o Türkiye nin vicdanını yaraladı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır1
cevapla 30.07.2017 16:56
enar enar

Kadınlı erkekli tümü başta PKK olmak üzere sırtlarını terör örgütlerine dayayan bu HDP'liler; son eylemlerine yöre halkı pek itibar etmeyince kızgınlıklarından iyice saçmalamaya başladılar. Ama bunlar daha iyi günleri. O yörede çoğunluğu oluşturan mazlum ve iyiniyetli halk bunları iyice yalnız bırakınca iyot gibi açığa çıkacaklar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 30.07.2017 16:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.