;

'ndan 'ye kınama

: Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin balistik füze fırlatımını kınıyoruz

Dışişleri Bakanlığından Kuzey Koreye kınama

, 'nin balistik füze denemesini kınayarak, "Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin (KDHC) 28 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu balistik füze fırlatımını kınıyoruz. Bir ay içerisinde ikinci defa balistik füze denemesi gerçekleştiren KDHC, BM Güvenlik Konseyi Kararlarını açıkça ihlal etmeyi ve uluslararası yükümlülüklerini gözardı etmeyi sürdürmektedir. KDHC'yi, BM Güvenlik Konseyi Kararlarına uymaya ve bölgede daha fazla tırmanma yaşanmasına neden olabilecek her türlü davranıştan uzak durmaya çağırıyoruz" ifadelerine yer verdi.

  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi 13:08

kalan karakter 1000

gül pembe gül pembe

Amerikayı RUSYAYI ÇİNİ HİNDİSTANI israili balastik füze bulundurmaktan denemekten kınıyorsak bunlarıda kınayalım.ilerde AMERİKA VE KUZEY KORE ARASINDA ÇIKABİLECEK bir savaşta bizim kesinlikle asker göndermemiz gerekir Biz pkk ile adı konmamış savaş verirken nato 5 maddeyi yürürlüğe koymadı bizde böyle bir oluşumda kesinlikle karşi çıkalım.orayada YPG Yİ GÖNDERSİNLER

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.07.2017 16:20
Ayse Ayse

Bu cok luzumsuz bir kinama...Katil ISRAIL herturlu Nuclear ve Kimyasal bombalara sahip bunu kinayalim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.07.2017 15:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.