;

'den uçuşları ile ilgili flaş açıklama

Türkiye'den 'ye uçuşlarda uygulanan elektronik cihaz taşıma yasağı kaldırıldı.

THYden İngiltere uçuşları ile ilgili flaş açıklama

İngiliz hükümeti, Sabiha Gökçen Havalimanından bu ülkeye uçuşlardaki elektronik cihaz taşımaya dönük kısıtlamaları kaldırdı.

İngiliz Ulaştırma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, alınan ilave güvenlik tedbirlerinin incelenmesinin ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından 'ye yapılan uçuşlarda elektronik cihaz kısıtlamalarının kaldırıldığı bildirildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir, Bodrum, Antalya ve Dalaman'daki havalimanlarında ise kısıtlamaların süreceği ve yapılacak incelemelerden sonra adım adım kaldırılacağı ifade edildi.

Türkiye dahil 6 ülkeden İngiltere'ye doğrudan yapılan uçuşlarda yolcuların bazı elektronik cihazları kabine alması mart ayında yasaklanmıştı.

Buna göre, bu ülkelerden İngiltere'ye yapılacak uçuşlarda yolcular kabin içerisine uzunluğu 16, genişliği 9,3 ve derinliği de 1,5 santimetreden fazla olan herhangi bir tür elektronik cihazı alamıyor.

Etiketler: ,
  • 28 Temmuz 2017, Cuma 16:53

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

Filistine seferler biletlerin fiyati nedir acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.07.2017 08:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.