;

İşte 'ın gerçek yüzü

Şimdilerde içinde 'nün TSK arşivinin bulunduğunu iddia ettiği flash bellekle şov yapmaya kalkan 'ın, 1998 yılında FETÖ elebaşı Gülen'in karşısında el pençe divan oturarak yaptığı röportaj halen akıllarda...

İşte Tuncay Özkanın gerçek yüzü
CHP'li 'nün arşivinin bulunduğunu iddia ettiği flash diskin kendisinde olduğunu iddia ederek şov yapmaya kalktı. Çok değil 1998 yılında FETÖ elebaşı Gülen'in karşısında el pençe divan röportaj yaptığı günlerin unutulduğunu düşündü. Şİmdilerde kendisine FETÖ ile mücadele eden birisi izlenimi veren Özkan, o tarihlerde FETO'yu aklama derdine düşmüştü.

1998 yılında yapılan röportajda Özcan, Susurluk olayıyla ilgili MİT belgelerinde adı geçen Gülen'i aklamak için adını temize çıkarıp, ona çanak tutacak sorular sormuştu. Tuncay Özkan'ın, yüzüne bakmaya tenezzül bile etmeyen Gülen'e çanak tutacak sorular sorması yetmezmiş gibi onun karşısında iki büklüm olup 'efendim' diye sorular sorması halen akıllarda.

Şimdilerde birden FETÖ karşıtı kesilen, içinde FETÖ'nün TSK'daki örgütlenme listesi olduğunu iddia ettiği flash diski o dönemin Genelkurmay Başkanı'na verdiğini söyleyip prim yapmaya kalkan Özkan'ın, o yıllarda ABD ile ilişkisi sorgulanan ve Susurluk olayına karışan 'in yardımına koşup, onu aklamaya çalışması gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Özkan, Gülen'in karşısında ezile büzüle şu soruyu sormuştu:

"Efendim MİT iddiaları hakkında ne diyorsunuz?"

Tuncaz Özkan:'ı kensisini aklama operasyonundan memnun olan FETÖ ele başı Gülen, o tarihte Kanal D ekranlarında yalanlarını tüm ülkeye yayma fısrası bulup şöyle cevaplamıştı:

"Bu tür iddiaların gerçekle ilgisi yoktur. Bu tür iddialar bizi yıpratmaya çalışanların iftiralarıdır. Yok efendim bizim arkamızda ABD varmış gibi bir sürü iddialar atılıyor. Bunların hepsi iftiradır"


  • 28 Temmuz 2017, Cuma 18:39

kalan karakter 1000

Delikanlı Delikanlı

Ya bunların alayı döt

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 29.07.2017 11:56
kadir kara kadir kara

eski türkiyenin mit ajanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 29.07.2017 11:45
BGK BGK

MİT TIRLARI olayı bu tür hainlerin gazetecilik değil hainlik yaptığını gösterdi CAN DÜNDAR para için VATANINI satmaya kalktı ALMAN AJANI çıktı kaçtı kurtulduğunu sanıyor VATANA İHANETİN BEDELİ ağır olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 29.07.2017 09:58
ihsan ihsan

demekkibu özkanda kriptolardan

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 29.07.2017 09:22
enver enver

vay be! ne günleri görüyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.07.2017 09:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.