Bugünkü
Takvim

İşte Türkiye'deki solun hali

Anti-Amerikancı gibi görünmeye çalışan sitesinin maskesi bir kez daha düştü. Sözde solcu site, 'nin YPG'ye destek için kurduğu üslerin deşifre olmasının ardından ağlamaya başladı.

  • Güncel
  • 19.07.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.07.2017 18:59
ABONE OL
İşte Türkiye'deki solun hali

'nin PKK/PYD'ye destek için kurduğu üslerin konumlarını ve işlevlerini Anadolu Ajansı detaylı şekilde paylaştı. ABD'ye ise ensendeyiz mesajı verildi.

SÖZDE SOLCU ÖZDE AMERİKANCI
Anti-Amerikancı görünmeye çalışan ve Atatürk'ün arkasına gizlenip terör örgütleriyle iş yapan sitesi AA'nın haberine fena halde bozuldu ve ABD'nin bacağına sarıldı. ABD'nin bölgedeki askeri faaliyetlerini nokta nokta, rakamlarla sunan AA'nın haberi sonrası foyaları ortaya çıkınca CENTCOM sözcüsü Albay Joe Scrocca rahatsızlığını dile getiren bir açıklama yaptı. Sol Haber sitesi ise Albay Scrocca'nın açıklamalarını "ABD Merkez Komutanlığı sözcüsünden Anadolu Ajansı'na tepki" başlığıyla manşetine taşıdı. Terör örgütü PKK ile iş tutan Sol Haber sitesi, Türkiye'nin değil Amerikan'ın yanında yer aldığını bir kez daha gösterdi. Terör bölgesindeki ABD üslerinin deşifre olmasından ABD ve içimizdeki ajanları son derece rahatsız oldu... İşte Sol Haber sitesinin o haberi;

kalan karakter 1000

BGK BGK

TERÖRİSTLERİN PKK DHKPC YPG MEDYASI SOL HABER

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.07.2017 23:19
BGK BGK

SOL HABER PORTALI PKK resmi yayın organıdır TERÖRE destek veren medyadır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.07.2017 23:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.