Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.07.2017 15:11
  • Son Güncelleme: 18.07.2017 15:11

KK FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıksın diye yürümüş!

FETÖ'ye verdiği destekle partisini örgütün kuklası haline dönüştüren CHP lideri , FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için yürüdüklerini söyledi.

KK FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıksın diye yürümüş!

CHP Genel Başkanı , 'nün ardından ilk kez grup toplantısına katıldı. Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nü niçin yaptıklarını madde madde anlattı. Hain örgüte verdiği amansız desteği görmezden gelen Kılıçdaroğlu 'FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için yürüdük' dedi. Teröristlere adalet için mitingler düzenleyen Kılıçdaroğlu sözde adalet yürüyüşünü de 'Hapisteki askeri öğrenciler için de yaptık" diyerek büyük bir skandala imza attı.

İŞTE KK'NIN SÖZDE ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜN GEREKÇELERİ
Bu yürüyüşü dosyası kapatılan Muhsin Yazıcıoğlu için yaptık. FETÖ'nün darbe girişimine karşı canını veren 249 şehidimiz ve gaziler için yaptık. Bu yürüyüşü şehitler ve gaziler arasında ayrım yapılmasın. Ayrım yapan vatan hainidir demek için yaptık. Bu yürüyüşü gayri meşru ilan ettiğimiz anayasanın dünyaya tanıtılması için yaptık. Bu yürüyüşü liyakat sistemi tekrar Türkiye'ye gelsin diye yaptık. Bu yürüyüşü soruları çalınan KPSS ve diğer sınav mağdurları için yaptık. Bu yürüyüşü can ve mal güvenliği olmayan iş dünyası için yaptık. Bu yürüyüşü FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıksın diye yaptık.

kalan karakter 1000

OFLU- OFLU-

yahu kemal bey ARAMANA GEREK YOK BIZE SOR DIYELIM-- SENIN PARTINI O YONETIYOR---

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.07.2017 00:51
ihpus ihpus

adamcağız o kadar unutkanki fetönün siyasi ayağının CHP olduğunu unutmuş ,hatırlamak için yürümüş :))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2017 20:42
vatandaş. vatandaş.

Bırak bu ayakları yav. Kimi kandırıyorsun.. Senin kime hizmet ettiğin gayet açık.. Millet hepsini görüyor.. Biliyor..! Kıvırmayı bırak..!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.07.2017 17:32
cemaleddin cemaleddin

kendisini ele veriyor. Hirsizin ev sahibiyle hirsizi aradigi gibi. Veya katilin katlettigi kishinin cenazesinde olmasi gibi bir shey bunun yapmak istedigi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.07.2017 17:24
murat murat

K.K. sen kimsin ki Rahmetli Muhsin başkanın adını ağzına alıyorsun sen ki PKK lılarla kolkola yürüyüş yapan birisin o ki PKK lılara vatan hainlerini karşısına almış gerçek vatan evladı... Bir daha Muhsin başkanı siyasi oyunlarına alet etme

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.07.2017 17:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.