;

çalıyor kuklaları oynuyor

Gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünü kesmek isteyen Batı'lı güçler ve yerli işbirlikçileri, şeytani planlar yapmaya devam ediyor. önderliğinde yapılan teröriste adalet mitinginin yanında 'de, 'nün cezaevindeki darbecileri için adeta seferber oldu.

FETÖ çalıyor kuklaları oynuyor
şehitlerine açık açık hakaret eden , teröristlere adalet aramak için yolları arşınladı. Kamuoyu tarafından büyük tepki alan bu provokatif eylem, 'nun hızını kesmedi. İngiliz Times gazetesine konuşan Kılıçdaroğlu, bundan sonra daha fazla sokak protestosu yapacaklarını açıkladı.

SOKAK PROTESTOLARINA DEVAM
Bundan sonra daha fazla sokak protestosu düzenleyeceğini söyleyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:"Özgür bir ruhum olduğu gerçeğiyle baş edemiyorlar. Eğer biri demokratik olmayan bir kültürden geldiyse, benim yürüyüşüme de terörist yürüyüş diyecektir."

CHP'Lİ PAVEY'DEN ABD GAZETESİNDE TÜRKİYE'YE İFTİRA
İhanet dolu bu yarışa CHP'den akın akın, vekiller katılıyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun sokak çağrılarının ardından, CHP'li 'de New York Times için Türkiye'yi karalayan iğrenç bir yazı kaleme aldı. Pavey yazısında, hapishanedik 'cüler Batı'nın ayaklarına kapandı.

Pavey " Erdoğan'ın cezaevleri " başlıklı yazısında yalan ve iftiraları ile Türkiye aleyhine algı oluşturmaya çalıştı. Pavey yazısında cezaevlerindekilerin joplar ile dövüldüğü yalanını yazdı. Pavey yalanını o kadar ileri götürerek cezaevinde tuvaletlerde bile kamera olduğunu savundu.

Pavey yazısında "Türkiye cezaevlerinde o kadar çok gazeteci, yazar ve uzman kişi var ki, dolandırıcılık, tecavüz, hırsızlık, yağma ve haraç kesmekten hüküm giymiş 38 bin kişi ceza süreleri dolmadan onlara yer açmak için serbest bırakıldı" iddiasında bulundu.

Adalet Bakanlığı yetkilileri denetimli serbestlik süresinin 1 yıldan 2 yıla çıkartılması ile 38 Bin kişinin tahliye olduğunu ancak cinsel istismar ve tecavüz suçlularının kapsam dışı bırakılarak kesinlikle serbest bırakılmadığına dikkat çekti.

FETÖ'CÜ GARDİYANLARI SAVUNDU
Pavey yazısında "Gardiyanlar bile korkuyor. Bir bardak su rica etseniz, muhalefete iyi davranma suçlamasıyla karşı karşıya kalmamak için size su vermeyecekler. Birçoğu da darbeden sonra işten çıkarıldı." diye yazarken işten çıkartılan FETÖ'cü gardiyanları savundu.

Pavey cezaevindekilere kitap verilmesine rağmen kitap verilmediğini iddia ederken, mektup yazmalarının yasak olduğunu da savundu. Yetkililer cezaevlerinde kitap ve mektup yasağının kesinlikle olmadığını belirtti."TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ CEZAEVİNDE"
Yerli işbirlikçileri ile Türkiye'nin önünü tıkamak isteyen , FETÖ'ye kol kanat germeye devam ediyor. FETÖ beslemesi Eski Pentagon yetkilisi Michael Rubin, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü öncesinde alçak bir yazı kaleme aldı. Türkiye'nin demokratik seslerinin ve geleceğinin cezaevinde olduğunu yazan Rubin, açık açık FETÖ'ye yapılan desteği gözler önüne serdi.

  • 17 Temmuz 2017, Pazartesi 10:51

kalan karakter 1000

hasan diktaş hasan diktaş

KILICTAROGLU PKK APOCULARLA YÜRÜDÜ KOL KOLA ....ŞİMDİYE NİYE TERÖRİST BAŞI APO YA ÖZGÜRLÜK İSTEMESİNKİ....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 17.07.2017 11:54
ohhh  evet,,dedim,, ohhh evet,,dedim,,

kukla herif neyin adaletini istiyorsun ,feto cular kurtulsun diye her haltı işliyorsun ,evet bende adalet diyorum ,sizler gibi fetocu sevicilerin cezasını bulmasını istiyorum ,geri zekalılar,

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 17.07.2017 11:50
AHMET AHMET

SOYTARILARIN BAYRAMI KAHPECE OLUYOR DEMEK Kİ, ÜFÜRÜKTEN TEYYARE GEL DE BENİ YELLE

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 17.07.2017 11:40
ozan ozan

yaşasın çocukken sokakta oynatılan ayılar gene geliyor. !!!!!!!!!! izleriz sahibinin burnuna tasma takıp oynattığı ayıları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 17.07.2017 11:27
AHMET AHMET

HAMAMDA BAYILMA NUMARASI YAPTIRSINLAR BAHŞİŞİ KAPARLAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 17.07.2017 11:44
4-c li 4-c li

chp abdülhamit zamanında ittatti terakki iken aynısını yapıyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 17.07.2017 11:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.