Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.07.2017 21:09
  • Son Güncelleme: 16.07.2017 21:53

TSK 'ta hainlere bomba yağdırdı

Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyi Zap bölgesinde hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine saldırı hazırlığı içerisinde olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlenen hava harekatında 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

TSK Kuzey Irak'ta hainlere bomba yağdırdı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Zap bölgesinde düzenlenen hava harekatı sonucunda, 3 bölücü terör örgütü mensubunun etkisiz hale getirildiğini, bir mağara ve iki makineli tüfek mevziinin imha edildiğini açıkladı.

TSK'dan yapılan yazılı açıklamada, 16 Temmuz 2017 günü akşam saatlerinde, Irak kuzeyi Zap bölgesinde hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine saldırı hazırlığı içerisinde olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere yönelik olarak Türk Hava Kuvvetlerine ait savaş uçakları ile düzenlenen hava harekatı sonucunda, üç bölücü terör örgütü mensubunun etkisiz hale getirildiği; bir mağara ve iki makinalı tüfek mevziinin imha edildiği kaydedildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçaklarının emniyetle üslerine döndüğü aktarıldı.

kalan karakter 1000

BGK BGK

YPG li teröristler ininde vurulmalı SURİYEDE IRAKTA bombalanmalıdır gerekirse BM kararı çıkartılıp IŞİD gibi temizlenmelidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:38
taka41 taka41

artik saldiri olmadan müdahele ediliyor acaba neden. !!! Heronlar varken...saldiri oluyorr on Saat sonra haber aliyniyordu...nerdelerden nereye...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 09:53
KARTAL KARTAL

ELLERİNİZE SAGLIK...................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2017 21:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.