;

'li Pavey'den ABD gazetesinde Türkiye'ye iftira

Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından CHP İstanbul Milletvekili , için kaleme aldığı ve cezaevlerindeki koşulları aktardığı yazısında yalan ve iftiraları kaleme aldı.

CHPli Paveyden ABD gazetesinde Türkiyeye iftira

Pavey " Erdoğan'ın cezaevleri " başlıklı yazısında yalan ve iftiraları ile Türkiye aleyhine algı oluşturmaya çalıştı. Pavey yazısında cezaevlerindekilerin joplar ile dövüldüğü yalanını yazdı. Pavey yalanını o kadar ileri götürerek cezaevinde tuvaletlerde bile kamera olduğunu savundu.

Pavey yazısında "Türkiye cezaevlerinde o kadar çok gazeteci, yazar ve uzman kişi var ki, dolandırıcılık, tecavüz, hırsızlık, yağma ve haraç kesmekten hüküm giymiş 38 bin kişi ceza süreleri dolmadan onlara yer açmak için serbest bırakıldı" iddiasında bulundu.

Adalet Bakanlığı yetkilileri denetimli serbestlik süresinin 1 yıldan 2 yıla çıkartılması ile 38 Bin kişinin tahliye olduğunu ancak cinsel istismar ve tecavüz suçlularının kapsam dışı bırakılarak kesinlikle serbest bırakılmadığına dikkat çekti.

FETÖ'CÜ GARDİYANLARI SAVUNDU
Pavey yazısında "Gardiyanlar bile korkuyor. Bir bardak su rica etseniz, muhalefete iyi davranma suçlamasıyla karşı karşıya kalmamak için size su vermeyecekler. Birçoğu da darbeden sonra işten çıkarıldı." diye yazarken işten çıkartılan FETÖ'cü gardiyanları savundu.

Pavey cezaevindekilere kitap verilmesine rağmen kitap verilmediğini iddia ederken, mektup yazmalarının yasak olduğunu da savundu. Yetkililer cezaevlerinde kitap ve mektup yasağının kesinlikle olmadığını belirtti.

  • 16 Temmuz 2017, Pazar 19:32

kalan karakter 1000

yaradanın işine karışma yaradanın işine karışma

Amacım kimsenin özrünü engelini başa kalkmak değil ama Bedensel veya zihinsel özürlü, engelli olmak, bir suç yada bir tercih değil bu tamamen Yaradanın takdiri, buna da ancak eyvallah der kabulleniriz fakat Vatan Haini olmak, vatan haini engellisi olmak , özürlüsü olmak ise bir tercih meselesi. Allah Kimseyi Vatan Haini Engellisi yapmasın. Şu ülkede görüldüğü kadar, Dünyanın hiç bir yerinde görülmemiştir kendi ülkesini başka ülkelere karalayan, şikayet eden insan nüsvettesi vatan haini.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 15:13
kubilay 112 kubilay 112

bunların biri ikisi değil ki alayı hain

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 13:50
hasan diktaş hasan diktaş

YILLARCA FAŞIST AMERİKA SLOGANI ATANLAR ŞİMDİ ÜLKESİNİMİ ŞİKAYET EDIYOR AMERİKA BASININA...........

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 13:06
karakan karakan

Bu gibi şahsiyetler Marksist Leninist düşünceye hakim kişilerdir bunlara altından saraylar versen boştur kendi ideoloji ve düşüncelerine sahip bir iktidar olmadığı sürece her şey onlar için boştur TÜRK halkını aşağılarlar asla değer vermezler ülkenin bölünmesinden yana endişe taşımazlar hatta isteyene devletçikler verilmesinden yanadırlar Yüce ATATÜRK ü hep kullanırlar ama asla ATATÜRK çü değillerdir batının emrinde onların köpeği ve uşaklığını yaparlar onların emrinden çıkmazlar.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2017 11:14
İZMİR İZMİR

CHP çok değişti Baykaldan dan sonra partinin ekseni doğuya kaydı vekillerin çoğu HDP tabanlı

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.