Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.06.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.06.2017 21:39
ABONE OL

'nu köşeye sıkıştıran soru!

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili , 'a, "'dan gizli belgeleri alıp 'na götüren kurye kimdi?" diye sordu. Şahin ayrıca, 'nun FETÖ'cü Ekrem Dumanlı ile görüştüğünü söyledi.

Kılıçdaroğlu'nu köşeye sıkıştıran soru!

AK Parti Karabük Milletvekili , MİT tırları davasında hüküm giyen 'na gizli belgelerin FETÖ'nün medya imamı tarafından gönderildiğini söyledi. Berberoğlu'na kurye yapanın kim olduğunu sordu. 'nun FETÖ'cü Ekrem Dumanlı ile görüştüğünü söyledi.

Şahin, partisinin Safranbolu ilçe başkanlığınca öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, yaklaşık 70 gün önce halk oylaması yapıldığını, muhalefetin, "Evet" çıkarsa Türkiye'nin karışacağını, bölüneceğini söylediğini ancak, Türkiye'nin ne karıştığını ne de bölündüğünü anlattı.

Şahin, "Baktı ki Türkiye karışmıyor 'Acaba Türkiye'yi nasıl karıştırırız?' diye düşünmeye başladılar. Türkiye'nin şu anda en önemli konusu envaiçeşit terör örgütleriyle mücadele etmek ve başarılı olmaktır." dedi.

"KILIÇDAROĞLU, 15 TEMMUZ'U DARBE GİRİŞİMİ KABUL ETMİYOR"
Terör örgütleriyle mücadele eden Türkiye'de her sorumlu kişi ve kurumun devlete ve güvenlik güçlerine, iş başında olan hükümete destek olması gerektiğini vurgulayan Şahin, bu konuda en büyük, en anlamı desteği ana muhalefet partisinden beklediklerini söyledi.

Şahin, "Ana muhalefet partisi ve onun genel başkanı şunu söylemeli, 'Ey hükümet siz terörle, her türlü terörle mücadelede ağır gidiyorsunuz, biraz daha hızlanın.' Türkiye'nin ana muhalefet partisi ve genel başkanı ne yapıyor? Bu terör örgütlerinin daha da cesaretlendirmek için adımlar atıyor. Ana muhalefet partisi lideri Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'u darbe girişimi olarak kabul etmiyor." diye konuştu.