;

Başbakan'dan 'Manisa' açıklaması

Başbakan Yıldırım, "Bazı şüpheler var, kasıt dahil tüm olasılıklar değerlendiriliyor. Kışlalara gıda alımını kamu ihalelerinin dışına çıkaracağız. Nasıl alım yapılacağı detayını Milli Savunma Bakanlığı belirleyecek" dedi.

Başbakandan Manisa açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, Atina temaslarını tamamlamasının ardından Gümülcine'ye giderken medya temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

"BAZI ŞÜPHELER VAR"
Manisa'daki 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı Albay Arif Seyhun Kışlasındaki gıda zehirlenmesi şüphesine ilişkin soru üzerine Yıldırım, "Kışlalara gıda alımını kamu ihalelerinin dışına çıkaracağız. Nasıl alım yapılacağı detayını Milli Savunma Bakanlığı belirleyecek ama pazarlık usulü ile olabilir. Asıl önemlisi şu anda bazı şüpheler var, onların üzerine gitmek. Bu tür olayların yaşanmaması için ilave tedbirler alınacak." ifadesini kullandı.

  • 19 Haziran 2017, Pazartesi 19:08

kalan karakter 1000

vatandaş ahmet vatandaş ahmet

Yahu bu zehirlenmelerden bir askerde şehid oldu..Olay bu kadar basit mi..Bizde bu suçlu koruma olayı ne zaman kalkacak..Önceden asker kendi yemeğinikendi pişiriyordu..Nereden çıktı bu özel sektöre verme olayı...Bazı insanlar rant için babalarını bile satacak durumdayken bu yapılacak bişeymi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2017 09:11
ihsan ihsan

açıkça sabotaj olduğu belli değilmi ya yemek fabrikası personelinden yahutta birlikteki pkk fetö kriptolartından araştırı9n

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2017 08:38
T.C. T.C.

askeri profesyonelleştirin artık

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2017 04:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.