Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.05.2017 19:44
  • Son Güncelleme: 05.05.2017 19:46

'ü serbest bırakan e de ihraç

Fetullahçı Terör örgütünün Hava Kuvvetleri imamı 'ü serbest bırakılması kararına yapılan itirazı reddeden Çetin Sönmez meslekten atıldı.

Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakime de ihraç

15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi FETÖ/PDY'nin hava kuvvetleri imamı 'ün serbest bırakılması kararına yapılan itirazı reddeden Sincan i Çetin Sönmez hakkında da karar verildi.

Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu 2. Dairesi tarafından haklarında meslekten ihraç edilme kararı verilen 107 hakim savcı arasında Çetin Sönmez'in de yer aldığı öğrenildi. Sönmez'in KHK kararı ile ihraç edildiği belirtildi.

Sincan hakimi Çetin Sönmez hakkında bir tanığın ifade verdiği, böylece FETÖ ile irtibatının tespit edildiği, bu tespit üzerine meslekten atıldığı kaydedildi.

Çetin Sönmez daha önce hakkında yürütülen soruşturma kapsamında açığa alınmıştı. Sönmez hakkında Adil Öksüz'ün serbest bırakılması ile ilgili başlatılan soruşturmasının halen devam ettiği de öğrenildi.

NAZİF KARAMAN

kalan karakter 1000

koray koray

bu hain lerin baktığı davaların hepsi çetrefillidir, alengirlidir, ben buraya ,adil fetoşunu serbest bırakıldığı gün yorum yazdım. bu hain hakimi, tutuklayın mutlaka oda fetoşcudur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.05.2017 10:21
Fetto ve Dogan sevmez Turgut. Fetto ve Dogan sevmez Turgut.

ihrac yetmez mallarina el konulmali hatta asgari ücretten gecinme nafakasi verilmeli bu hainler,bu gibi hainler ABD de yasama hakki Almanyada da sosyal yardimdan geicindirirler di hatta o verdikleri parayi da agzindan burnundan getirttirirlerdi..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.05.2017 20:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.