Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.04.2017 14:28
  • Son Güncelleme: 27.04.2017 16:23

'de askeri gemisi battı

ı'nın girişi açıklarında askeri gemisi ile canlı hayvan taşıyan bir gemi çarpıştı.

Karadeniz'de Rus askeri gemisi battı

ı'nın girişi açıklarında askeri gemisi ile canlı hayvan taşıyan bir gemi çarpıştı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, canlı hayvan taşıyan Togo bayraklı "Youzarsıf H." adlı 81 metre uzunluğundaki gemi ile "Liman" isimli Rus bayraklı istihbarat gemisi çarpıştı.

Yardım çağrısı üzerine İstanbul Gemi Trafik Hizmetleri tarafından seyir, can, mal ve çevre emniyetini teminen, kurtarma 3 römorkörü ile "KIYI EMNİYETİ 3", "KIYI EMNİYETİ 8" ve "KIYI EMNİYETİ 6" hızlı tahlisiye botları olay yerine sevk edildi.

Rus askeri gemisinde bulunan 78 personelden 63'ü Kıyı Emniyeti ekipleri, diğer 15'i ise "Youzarsıf H" gemisindeki mürettebat tarafından kurtarıldı. Rus askeri gemisinin bir süre sonra battığı bildirildi.

Kıyı Emniyeti ekiplerince Sahil Güvenlik gemilerine teslim edilen Rus mürettebatın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

BAŞBAKAN YILDIRIM, MEDVEDEV'E ÜZÜNTÜLERİNİ İLETTİ
Başbakan Binali Yıldırım, Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev'e, İstanbul Boğazı açıklarında yaşanan gemi kazası nedeniyle üzüntülerini iletti.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre Başbakan Binali Yıldırım, danışmanı aracılığıyla Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev'e, İstanbul Boğazı açıklarında Rus askeri gemisi ile canlı hayvan taşıyan bir geminin çarpışması sonucu yaşanan kaza nedeniyle üzüntülerini bildirdi.

kalan karakter 1000

savaş savaş

gemi istanbul kilyosta batıyor ama mühimmat sakarya kıyılalarına vuruyor arada koskaca kocaeli ili var nasıl uçmuş oraya acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.05.2017 00:10
türk türk

bütün herşeyleri çürük olduğu belli oldu. hayvanları kurtarsaydınız onlar masum ruslar önemli değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.04.2017 20:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.