;

'den son dakika YSK hamlesi

Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: Mühürsüz oy pusulalarının geçerli kabul edilmesine ilişkin YSK işleminin iptali talebiyle bugün Danıştay'da dava açıyoruz.

CHPden son dakika YSK hamlesi
Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Mühürsüz oy pusulalarının geçerli kabul edilmesine ilişkin YSK işleminin iptali talebiyle bugün Danıştay'da dava açıyoruz" dedi. CHP, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) kararıyla ilgili Danıştay'a başvuracağını duyurdu.

CHP'li Tezcan, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Danıştay'a dava dilekçesinin bugün verileceği belirterek, şunları kaydetti:

"Mühürsüz oy pusulalarının geçerli kabul edilmesine ilişkin YSK işleminin iptali talebiyle bugün Danıştay'da dava açıyoruz. Ayrıca dava sonuna kadar halkoylaması sonuçlarının kesinleştirilmesinin önlenmesi için yürütmeyi durdurma talep ediyoruz. Avukatımız Atilla Kart bugün Danıştay'a dava dilekçesini verdikten sonra saat 16.00'da YSK önünde gerekli açıklamaları yapacaktır. İster hayır ister evet demiş olsun oy kullanan 49 milyon vatandaşımızın hakkını korumak için hukuk mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğiz"
Etiketler:
  • 21 Nisan 2017, Cuma 14:27

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bu bremen mızıkacıları durduk yere Danıştay,a gitmezler.Her işlerinde katakulli olduğu için aklımıza şapkadan tavşan çıkaran sabin kanatoğlu olayı geliyor.Danıştayımızdan hiç şüpemiz yok,lakin Yargımıza o kadar çok fetö temizlendiki yinede kripto fetöcü kalmış olabilir ve bunlar kamikaze gibi karar verebiliyorlar.Bu chpkk öylesine bu fetö ile iç içe girdiki her olasılık akla geliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 19:35
Ademoğlu Ademoğlu

Mühürsüz oy pusulaları iptal edilse EVET oylarının oranı artar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:57
Ayse Ayse

Boyle birf adamdan Devlet adaimi olurmu hic.. Yaziklar olsun eski durustolan CHP'yi. Simdiki CHP Vatan hainleri ile icli ve disli beraber olmus bir Parti haline gelmistir.. Eski bir CHP li olarak lanetliyorun simdiki CHP, ..'ni

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:40
BAŞKA SUATN YOK BAŞKA SUATN YOK

ULAN KEMAL HER GEÇEN GÜN BATAĞA DAPLANIYORSUN! ULAN SENİN KEMİKLEŞMİŞ OYUN % 23 HDP.NİN % 6-9 ETTİMİ 32 Eeee NERDEN YÜZDE 48 SENİN OLUYORMUŞ.BU MİLLET SENİN KADAR AŞAĞI BİR MÜDÜR, BİR KASET KULU , BİR HAİN GÖRMEDİ ÇOK YAKINDA KAFES ARKASINA DÜŞECEĞPİNİ VE BU EDEPSİZLİKLERİNİN HESABINI VERECEKSİN DERİM...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:30
hercai hercai

CHP nin kapatilmasi,(Milletin olan) bankasina da el konulmasi lazim! Fazla para ve bati destegi bu adamlari cildirtiyor!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.