;

topyekun ülke batsın diye çırpınıyor!

'li Baykal, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi"ne ilişkin anayasanın TBMM'de işletilmesine engel olacaklarını ima etti.

CHP topyekun ülke batsın diye çırpınıyor!

16 Nisan'da gerçekleştirilen tarihi referandumda 'hayır' propagandası yapan , yüzde 51,4 oranında 'evet' tercihine karşı kaybetti.

Seçim sonuçlarına gölge düşürmeyi çabası içinde olan CHP, her platformda 'şaibe' iddialarını dile getirdi.

CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, 'İlan edilen bu referandumun sonucunu tanımıyoruz' diyerek "Bunun için demokratik tüm haklarımızı kullanacağımızdan şüpheniz olmasın. Her türlü deyince Meclis'ten çekilmekten de çalışmaya devam etmek de buna girer" ifadelerini kullanmıştı.

"TBMM'DE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"
CHP Antalya Milletvekili , yaptığı skandal açıklamada, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) yeni anayasanın işletilmesi sürecine engel olacaklarını ifade etti.

Baykal, CHP İstanbul İl Başkanlığında yaptığı açıklamada, tarihi referandumdan halkın iradesiyle çıkan 'evet' sonucunu görmezden gelerek, "İkinci devre bu anayasanın işletilmesine müsade etmeyeceğiz maçı olabilir." dedi.

Baykal, skandal bir açıklamaya imza atarak, "Halk oylamasında 'hayır' çıkması durumda, 1922'de İzmir'de düşmanı denize dökmüş gibi sevineceğiz" demişti.

Etiketler: ,
  • 21 Nisan 2017, Cuma 10:26

kalan karakter 1000

cemal cemal

kendi koltuğunu kasetle kaybeden bu zat kalkmış ülkeyi karıştırmaya çalışıyor.sen önce kaybettiğin koltuğunu geri almaya bak ülkeyi karıştırıp pkk ile aynı yerde olmayı bırak..ülke düşmanlığını bırak...size oy veren yanılıp ta arkanızdan gelenler işte chp nin gercek yüzü..2019 daki seçimde bakalım nasıl oy isteyeceksiniz......

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 23:59
evetttttttttttt,,, evetttttttttttt,,,

hadi engel ol ,ama engel olamazsan adam değilsin ,taksim in göbeğinde eşşek gibi anıracaksın ,sizin kuru tehditlerin bize sökmez ,biz yeri gelince tank a kafa tutarız ,kılıçdar gibi tüymeyiz ,uyuz herif,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 22:13
hakkı hakkı

belline sahip olamayan diline de sahip olamaz derlerdi. işte bu..

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.04.2017 21:01
Lütfi Lütfi

Demekki bu adamlar yıllarca Türk Milletine ihanet etmişler.Milletin verdiği yetkileri kendi hesaplarına göre kullanmışlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.04.2017 20:13
Batumhan Batumhan

Yaşlı ve ülkeye faydası olmayan;son deminde bozgunculuk yapan,feto korkusuyla hareket eden ve biten namsız zevat.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.04.2017 20:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.