;

İşte Erdoğan - Putin görüşmesinin tarihi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 Mayıs'ta Putin ile görüşme yapacak.

İşte Erdoğan - Putin görüşmesinin tarihi

3 Mayıs'ta Rusya Devlet Başkanı ile görüşecek.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in basın sözcüsü Dimitri Peskov yaptığı açıklamada, Vladimir Putin ve Recep Tayyip Erdoğan'ın telefon görüşmesinde, yakın zamanda yüz yüze görüşme konusunu da ele aldıklarını söyledi.

Peskov, Erdoğan'ın Rusya'ya ziyaret olasılığı ile ilgili bir soru üzerine, "Yakın bir zamanda temasa geçilebileceği, telefon görüşmesinde ele alındı" dedi.

  • 20 Nisan 2017, Perşembe 20:40

kalan karakter 1000

Alp Alp

Rusyayla ,eşit çıkarsız iki dost ülke olmak hem Rusyayı hem de Türkiyeyi kalkınma hamlesinde ileriye taşıyacaktır.Bu iki ülkenin tarihini nasıl birbirinden ayıramazsak geleceğinide ayıramayız ve diğer ülkelere kurban edemeyiz.Türkiyeyle Rusya ilişkilerini dahada ileriye taşımalı ve ortak pazar gibi her konuda vize , gümrük serbestliği olmalı.Her konuda kültürel v.b. işbirliğine gidilmeli artık ülkeler diğer ülkeleri yoz kültürüyle bile yozlaştırmaya çalışmakta halbuki Rusya ve Türkiyenin kültürleri ve tarihleri dünyanın en zengin kültür ve tarihleridir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2017 16:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.