Bugünkü
Takvim

Ev B

TSK, Fırat Kalkanı Harekatı’nı başarıyla tamamladı. Cerlus’tan sonra El Bab da terör örgütü ’tan arındırıldı. ’de bulunan 100 bin Suriyeli ise evlerine dönmeye başladı...

ABONE OL
Ev Bab
Türkiye dünyanın yapamadığını yaptı. ve , 'da 'a karşı henüz bir başarı kazanamazken Mehmetçik tarihi bir operasyona imza attı. Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında önce Cerablus ardından El Bab, terör örgütü DEAŞ'tan arındırıldı. El Bab'da yürütülen operasyonun başarıyla tamamlandığı açıklandı. Bu gelişmenin ardından 'de bulunan Suriyeliler büyük sevinç yaşadı. Gaziantep'te yaşayan 100 bin Suriyeli, 3 yıl sonra yeniden topraklarına dönmenin heyecanını duymaya başladı. Suriyeliler taşınma telaşına düşerken, Türkiye onları yine yalnız bırakmadı. Gaziantep Valiliği, AFAD ve Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda El Bab'ın yeniden inşaa edileceği belirtildi. Öte yandan Cerablus'ta da Gaziantep'ten giden ekipler yoğun çalışmalarda bulundu. Burada altyapı çalışmalarını yaparak kentin elektrik ve su gibi temel ihtiyaçlara ulaşmasını sağladı.

kalan karakter 1000

Alp Alp

İşte görüyoruz Türkiyenin olduğu yerde huzur ve güvenlik var.Batı bizi takdir edeceğine sürekli yaptıklarımızı görmezden gelerek biizi eleştiriyor.Evet hem askeri ,hem ekonomik gücümüzü kıskanıyorlar.Bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız tabii çalışıp üretmeliyiz.Teknolojik bir ülke olmalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 31.03.2017 15:35
dindar kaya dindar kaya

hepsini geri gonderin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 31.03.2017 10:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.