Bugünkü
Takvim

: Bu karar millete ihanettir!

İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından serbest bırakılan bazı tutukluları toplumda tepkiye yol açtı. Hanım Büşra Erdal, Gökçe Fırat gibi isimlerin de aralarında olduğu birçok kişinin serbest bırakılmasını gazeteci Sabah’a değerlendirdi. Küçük ‘Bu Türkiye Cumhuriyetine ve millete ihanettir. Kararın derhal geri alınması gerekir” dedi.

  • Güncel
  • 31.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.03.2017 19:59
ABONE OL
Cem Küçük: Bu karar millete ihanettir!

İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından serbest bırakılan bazı tutukluları toplumda tepkiye yol açtı. Hanım Büşra Erdal, Gökçe Fırat gibi isimlerin de aralarında olduğu birçok kişinin serbest bırakılmasını gazeteci Sabah'a değerlendirdi. Küçük 'Bu Türkiye Cumhuriyetine ve millete ihanettir. Kararın derhal geri alınması gerekir" dedi.

İşte Küçük'ün açıklamaları:

"TERÖRİSTLERİ BIRAKMAK VİCDANSIZLIKTIR, ŞEHİTLERLE ALAY ETMEKTİR"
Hanım Büşra Erdal, Gökçe Fırat, Cemal Azmi Kalyoncu gibi teröristleri bırakmak vicdansızlıktır. Bu 15 Temmuz'un şehitlerini alaya almaktır. Bu insanların darbeci olduğu FETÖ'cü olduğu bellidir. Bütün video kayıtlarında, bütün telefon, sosyal medya, E posta kayıtlarında darbeyi bildiği, istediği gün gibi açıktır. Murat Aksoy'un darbe videoları sosyal medyada dolaşmaktadır.

"ÜNİFORMALILAR KADAR BUNLAR DA DARBECİDİR"
Ayrıca biz tarihten biliyoruz ki darbelerin çeşitli ayakları vardır. 60 darbesinde de 28 Şubat'ta da diğerlerinde de medya en büyük işlevi görmüştür. Dolayısıyla sadece askerler değil bu işe dışarıdan destek veren siviller de başta medya olmak üzere suçludur.

"BU KARAR MİLLETE HAKARETTİR"
Bu kadar aleni teröristlerin darbeyi bilenlerin bırakılmasını kabul etmek mümkün değildir. 240 şehidimize hakarettir. Bu millete hakarettir.

"AKILLA ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL"
Hemen her gün yurt içi ve yurt dışından Türk devleti ağır saldırı altındayken, PKK, DEAŞ, FETÖ saldırırken, özellikle son birkaç haftadır Tayyip Erdoğan'a suikast imaları açıktan yapılırken bu Fetullahçı teröristlerin bırakılmasını akılla anlamak mümkün değildir.

"YENİDEN TUTUKLANMALARI GEREKİR"
Ben bu kararı verenlerin vicdanına sesleniyorum ve bu kararın gözden geçirilip tüm bu teröristlerin yeniden tutuklanmasını istiyorum.
kalan karakter 1000

Türk Türk

idam idam idam istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.04.2017 09:35
eren eren

bu adam ip sallayıp serbest kalacak aslında o iple onu sallandıracaksın bir cumhurbaşkanını tehtit etmeyi anlasın onu hakimler ne akla serbest bırakmış bu neyin özgürlğüymüş

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 31.03.2017 22:40
Mahmud Mahmud

Kararı veren yargı mensupları onların yerine içeri girsinler ne farkeder,suçlularıda,kararı verenleride içeri atsınar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 31.03.2017 22:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.