Bugünkü
Takvim

na Almanlardan itiraf gibi övgü!

Alman basınının önde gelen gazetelerinden Frankfurter Allgemeine Zeitung, 'un cazibe merkezi olacak yeni havalimanı projesine geniş yer vererek projeden övgü dolu sözlerle bahsetti.

  • Güncel
  • 31.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.03.2017 17:20
ABONE OLFrankfurter Allgemeine Zeitung editörü Dyrk Scherff, Türkiye'nin son dönemde hayata geçirdiği projelerle tüm dünyanın dikkatini çektiğini ifade ederken, İstanbul Yeni Havalimanı için de "dünya hava trafiğinin kalbi burada atacak" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'DEN UÇMAK ZAMAN KAYBINI AZALTACAK
İstanbul Yeni Havalimanının coğrafi olarak doğru bir konumda olduğunu belirten Scherff, projeyi Avrupa'dan Asya'ya uçarken aktarma yapacak yolcular için ideal bir durak olarak tanımladı. Haberde, Stuttgart, Köln veya Hamburg'da oturanların bir konuma uçarken aktarma yapması gerekliliğine vurgu yapılırken, Türkiye üzerinden uçulduğunda zaman kaybının ve maliyetin daha az olacağına dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

Vatansever Vatansever

Almanlar karalama kampanyalarından vazgeçip şimdide yalakalığa başladılar.Türkiye'ye gıpta ile bakacaksınız.Büyümemize asla engel olamayacaksınız.Dünyanın en gözde ülkelerinden birisi durumuna geleceğiz.Allahın izni ile.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.04.2017 03:40
maho maho

İNŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 31.03.2017 19:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.