Bugünkü
Takvim

Türkiye'den Almanya'yı titretecek adım

PKK ile FETÖ’ye Avrupa’da kol kanat geren ve MİT’in terörist takibini eleştiren Almanya, Türkiye’nin her bölgesinde ‘vakıf’ maskeli istihbarat ağıyla faaliyette. Gezi isyanına aktif destek veren, PKK’nın hendek ve barikatlarına mühimmat taşıyan BND merkezli kurumlara gerçek darbe 16 Nisan sonrası inecek.

  • Güncel
  • 30.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.03.2017 11:32
ABONE OL
Türkiye'den Almanya'yı titretecek adım

Türkiye aleyhtarı her girişimin arkasından Alman vakıfları çıkıyor. Avrupa'da FETÖ, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin hamiliğini yapan Almanya, bir yandan teröristleri Türk güvenlik birimlerine karşı korurken diğer yandan ajan vakıfları eliyle Türkiye'nin her yanında faaliyet gösteriyor. Türkiye'de resmi olarak faaliyet gösteren 22 yabancı vakıftan çoğu Almanlara ait ve terör gruplarının birçok eyleminde bu vakıfların olması dikkat çekiyor.

kalan karakter 1000

Lütfi Lütfi

Kimlere açık gizli yardım yaptılarsa takibe alınmalı.Hatta mütevelli heyeti alman olan lise ve üniversite çalışanları da.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.03.2017 21:12
mert mert

cok gec kaldik. adamlar vakif üzerinden simdi daha cok maddi destek veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2017 20:55
ata ata

biz alman vakiflari ve kollari kanatlari türkiyede kirilmali politik malzeme yani almanyayla pazarlikta kullanilmamali cünkü bunlar günü kurtardikca dahada köklesiyorlar ve kazinilmaz hale geliyorlar nasilmi zamani lehlerine ceviriyorlar iyi düsünün anlarsiniz mesela kendi egittigi satin aldigi kisiler gün gelecek demirtas gibi politikada olacaklar o zamandaki yönetimde bunlara toleranz taniyabilir ve bunlar kronik hastalik gibi türkiyeye bela olur demedi demeyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 30.03.2017 17:11
özkan özkan

eyyy alimanya ,eyyy hollanda diye yarım efelik yapanlar 16 nisandan sonra tükürdüklerini yalarlar bizi affedin demeye başlarlar rusya ve israille oldüğu gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 30.03.2017 16:53
Adnan Adnan

Türkiyede faliyet yürüten alman vakıfları vakıf kılıfı altında gizli istihbarat örgütü görevi yapıyor ve malesef içimizdeki hainlerle iş tutuyorlar.Araştırın aydın doğan ve genel başkan olma aşamalarında kılıçtaroğlunun bu vakıflarla görüşmeleri ve yardımlaşmaları olmuştu.Rahmetli Uğur Mumcu ve Hablemitoğlu bu vakıfların gerçek yüzünü biliyor ve araştırıyordu ve malesef her ikiside faili meçule gitti ve katiller bulunamadı.Acı olanda mevcut chp Mumcuyu her anma programlarında timsah göz yaşları içinde anarken Atamız gibi Mumcu üzerinden çıkar devşirerek mumcunun katline sebebe bu karanlık vakıflarla gerek genel başkanlık,gerekse gezi alçak kalkışmasında iş tuttu.Bu karanlık vakıfların yanında zifiri karanlık sarosun fonları ve diğer Türkiye düşmanı ülkeler vardı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 30.03.2017 15:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.