Bugünkü
Takvim

İşte dehşet anı!

ABONE OL
İşte dehşet anı!
İstanbul'da yaşayan Jennifer R. İle erkek arkadaşı Ogus D. 19 Mart tarihinde 'Bitaksi' isimli mobil uygulamadan taksi çağırdı. Genç çift, taksiye binip gidecekleri adresi anlattı. Taksi şoförü Barış Karataş, yol üzerinde bir kaza ile karşılaştı. Yaralılara 'Sizi ezer geçerim' diye bağırdı. Bunun üzerine araçtan inen ikili, yi polise şikayet edip olay yerinden ayrıldı. Aradan tam bir hafta geçti. Sevgililer, önceki gün aynı uygulamadan yine taksi talep etti. Eve giden taksiye binin ikili, şoför koltuğunda Barış Karataş'ı görünce panikledi. Çifti bir haftadır takip ettiğini söyleyen Karataş, ikiliyi kaçırıp darp etti. Dün ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntüleri ise yaşanan dehşeti belgeler nitelikteydi. Olayı yorumlayan sosyal medya kullanıcıları, "Bu şehir eşkiyaları cezalandırılmalı" dedi.

kalan karakter 1000

karakartal karakartal

Türkiye de ehliyet çok çabuk veriliyor. Ehliyet herkese verilmemeli. Ehliyet erilecek insanlar psikolojik testlerden geçmeli ruh sağlığı kontrol edilmeli. Testi geçemeyenlere ehliyet verilmemeli. Taksicilik yapan insanlar halkın parasıyla yaşam sürdüklerini unutmasınlar. Kısa mesafeye almam diyor. Taksimetre 9 yazıyor 10 tl alıyor üzerini vermiyor. Şu son vakadaki anlatılanları dinledim BİZİM CANIMIZ KİMLERE EMANET Hükümetimiz bu insanları artık piskolojik teste tabi tutsun. Her gün yüzlerce insan tarfik terörüne kurban gidiyor. Yapanlar kim uzaydan mı geliyor bu kaza yapan insanlar. Minibüse biniyorsun minibüscü dayılanıyor. taksiye biniyorsun sana kölesiymiş gibi davranıyor. YA bu tarz insanlar kendine çeki düzen versinler yada devlet böyle olaylar yaşatanların ehliyetini iptal etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.03.2017 02:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.