Bugünkü
Takvim

FETO'yu titreten görüşme

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Terörle mücadelede kararlılığın vurgulandığı görüşmede, 'nün elebaşının iadesiyle ilgili süreç ve örgüt mensuplarının ABD'deki faaliyetlerinin önlenmesi konuları ele alındı.

  • Güncel
  • 30.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.03.2017 15:38
ABONE OL
FETO'yu titreten görüşme

Cumhurbaşkanı , ABD Dışişleri Bakanı n'u kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleştirilen kabul, 2 saat 10 dakika sürdü.

DEAŞ İLE MÜCADELEDE ORTAK ADIMLAR ELE ALINDI
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Suriye ve Irak'ta başta DEAŞ olmak üzere terör örgütleriyle mücadeleyi sürdürme kararlılığının vurgulandığı kabulde, bu çerçevede ne gibi ortak adımlar atılabileceği ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, terörle mücadelede doğru ve meşru aktörlerle çalışmanın önemli olduğuna da dikkati çektiği belirtildi.

İŞ BİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRMENİN ÖNEMİ ÜZERİNDE DURULDU
Kabulde gerek ikili ilişkilerde, gerekse bölgesel meselelerde iki ülke arasındaki iş birliğini daha da güçlendirmenin önemi üzerinde duruldu.

FETÖ ELEBAŞININ İADE SÜRECİ GÖRÜŞÜLDÜ
Kabulde ayrıca terör örgütü 'nün elebaşının iadesiyle ilgili süreç ve örgüt mensuplarının ABD'deki faaliyetlerinin önlenmesi konularının da ele alındığı kaydedildi.

kalan karakter 1000

Tayfun Tayfun

ABD ri FETO'yi geri vermez..........ZIONIST ISRAIL icin....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 30.03.2017 15:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.