Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 30.03.2017 13:14

Alman uşağı Özdemir'i susturan başörtülü kadın

Özdemir'in "Erdoğan’ın süper olduğunu düşünenler Türkiye’de de yaşayabilirler.” sözlerine başörtülü kadından muhteşem cevap geldi.

Alman uşağı Özdemir'i susturan başörtülü kadın

Alman Birlik 90/Yeşiller Partisi Eş Başkanı , Duisburg`da sosyal problemleri fazla bir semt olarak kabul edilen Marxloh'da "Erdoğan, Uyum ve İslam" konulu bir etkinliğe konuk oldu.

Özdemir, MİT'in Almanya'da istihbari faaliyetlerinin kabul edilemez olduğunu belirterek, insanları ihbar edenler için "Erdoğan'ın süper olduğunu düşünenler Türkiye'de de yaşayabilirler." dedi.

ÖZDEMİR'İN SÖZLERİNE BAŞÖRTÜLÜ KADININ CEVABI SERT OLDU
Özdemir'in bu sözlerinin ardından söz hakkı alan başörtülü genç bir kadın "Bundan 15 yıl önce Türkiye'de ifade özgürlüğü yoktu, Kürtler kendi dillerini konuşamıyorlardı, başörtüsü ile eğitimi bir arada düşünmek mümkün değildi. Şu an üniversite sayısı üçe katlandı, alt yapı iyileştirildi. Eğer konu ifade özgürlüğü ise ben de Erdoğan yanlısıyım. Ama madem ifade özgürlüğü var, neden ülkene git diyorsun?" sözleriyle sert çıktı.

kalan karakter 1000

temel temel

vatan haini bu adam ustelik bir ulke de bir seye iyi demek begenmek zorun da olabilirsin fikrini søylemek suc degil sadece hainlik yapma cok iyi ulke idi de bu almanaya niye hep tr dusmanligi yapiyor her pisligin altin da onlar cikiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 30.03.2017 21:26
canpolat canpolat

iki ucube bir arada

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.03.2017 18:43
raptor raptor

cem denilen şu adamı,Türkiye'ye gelmek istediğinde almayın ülkeye.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 30.03.2017 16:45
evet  ,,li evet ,,li

çünkü bu faşist zihniyette ifade özgürlüğü kendileri için geçerli ,başkaları için değil ,zaten yaşıyoruz ,bencede süper ve ötesi ,tayyip baba ,ALLAH onu başımızdan eksik etmesin ,AMİN,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 30.03.2017 15:40
SEZGİN SEZGİN

Babam Derdi ki;Bozuk olan üç şeyden uzak dur Oğlum; SÜT,KAN,AHLAK.Resimdekileri Görünce Öğüdü Aklıma Geldi Niyeyse..

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır0
cevapla 30.03.2017 15:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.