Bugünkü
Takvim

’çular ’da

ByLock’çular Oslo’da
Teröre kucak açan Avrupa ülkelerinden biri de 'ti. Norveç, 'da görevli 4 'cü subay ile 1 Askeri Ataşe'nin sığınma başvurusunu kabul etti. Bu ataşenin Kurmay Albay A.A. olduğu belirlendi. Hakkında yakalama kararı bulunan A.A.'nın FETÖ'nün kriptolu haberleşme programı ByLock'u kullandığı tespit edildi. NATO subayları Kurmay Yarbay Ö.F.S. ile Kurmay Binbaşı S.D.'nin eşlerinin ise 2010 KPSS soruşturmasının şüphelileri arasında yer aldığı ve FETÖ okullarında çalıştığı belirlendi. Şüphelilerin talimat üzerine Bank Asya'ya para yatırdıkları ortaya çıkarıldı. Diğer şüpheli Kurmay Yarbay S.Y.'nin de örgütün mahrem yapılanmasında yer alan kişilerle irtibatının olduğu tespit edildi.

Norveç'e iltica eden FETÖ'cülere bir balıkçı kasabasında ev verilecek ve maaş bağlanacak.

Yüksel TEMEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.