Bugünkü
Takvim

hayran kaldı

İngiliz medyası 1 yılda 3. kez ’ni haber yaptı. The Times ve Guardian’ın karalama haberlerinden sonra camiyi yere göğe sığdıramadı

ABONE OL
BBC hayran kaldı
Çamlıca Camii, İngiliz medyasının gündemi olmaya devam ediyor. Geçen yıl FOX TV'nin de sahibi olan medya baronu Rupert Murdoch'ın İngiltere'deki yayın organlarından biri olan The Times, Hannah Lucinda Smith imzasıyla camiden duydukları rahatsızlığı anlatan bir haber yapmıştı. Gazete, "Ankara dev camiyi, gücünü en uygunsuz yerlere doğru genişletmenin bir yolu olarak görüyor" diye yazmıştı. Guardian da The Times'a katılarak camiyi karalamıştı. bu kez de İngiliz Devleti'nin resmi yayın organı 'nin konusu oldu. Türkiye hakkında bir belgesel çeken BBC, Çamlıca Camii'ni havadan görüntüledi. Camiyi öven İngiliz muhabir Simon Reeve, yapımı 3 yıldır süren caminin Türkiye'nin en önemli mimari eserlerinden biri olacağını belirtti. İngilizler'in Çamlıca Camii'ne olan ilgisi ise sosyal medyada "Bu İngilizler galiba Müslüman oldu. Camiye bizden çok ilgi gösteriyorlar" yorumlarına neden oldu.


kalan karakter 1000

arif arif

Esas İngiliz hayran. Ülkemizdeki İngilizler düşman :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.03.2017 19:26
Abidjan Abidjan

Ulkemizde yabancilardan daha çok Turkiye dusmani vardir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.03.2017 18:25
Muhtar emmi Muhtar emmi

Bayram değil, seyran değil.. Bu bibisi bizi niye öpüyor?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.03.2017 16:52
kosovali kosovali

allah camileri basimizdan eksik etmesin yeter ki cami var hristiyanlar kilise yapay bos insana yasamayana sif olsun biz neden yapmayalim kimi rahatsiz ediyoruz yapanlardan allah razi olsun AMIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.03.2017 15:18
Cesur DUYARLI Cesur DUYARLI

bbc, dolayısıyla ingilizler hayran kalıyorlar ama ülkemizdeki bazı kesimler diş biliyorlar bu nasıl iştir? ingilizler mi islam düşmanı yoksa ülkemiz içindeki bazı kesimler mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 29.03.2017 11:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.