Bugünkü
Takvim

"Yüzde 60'a doğru gidiyoruz"

, "Şu anda anketlerde yüzde 60'a doğru gidiyoruz" dedi

  • Güncel
  • 27.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.03.2017 18:38
ABONE OL
Yüzde 60'a doğru gidiyoruz

Bakan Çavuşoğlu, Antalya'nın Kemer ilçesindeki bir otelde sivil toplum örgütleri temsilcileriyle ve muhtarlarla bir araya geldi.

"YÜZDE 60'A DOĞRU GİDİYORUZ"
Anayasa değişikliğiyle tek patronun millet olacağını, millet nasıl isterse Türkiye'nin o yolda ilerleyeceğini belirten Çavuşoğlu, "İnşallah 16 Nisan'da herkes demokratik haklarını kullanır. Şu anda da anketlerde yüzde 60'a doğru gidiyoruz. Millet gerçeği gördü." diye konuştu.

"Hayır" kampanyası yürüten terör örgütleri ve bazı Avrupa ülkelerinin milleti AK Parti'den ve MHP'den daha çok sevmediklerini vurgulayan Çavuşoğlu, Türkiye'yi güçlü görmek istemeyen kesimlerin "hayır" kampanyası yürüttüğünü bildirdi.

kalan karakter 1000

xs xs

Sayın Bakanım, hani derlerya her ülkenin %10 vatan haini vardır diye inanın sayın Bakanım bizim ülkede en az % 20 ye yakın

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.03.2017 10:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.