Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.03.2017 11:07
ABONE OL

"'ın kararı kabul edilemez"

Başbakan Yardımcısı Kaynak, 'ın 'ü ihraç etmemesine ilişkin, "Galatasaray'ın tartışılacak bir karara imza atması asla kabullenilemez." dedi.

Galatasaray'ın kararı kabul edilemez

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, CNNTürk'te katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.

'ın, 'ü ihraç etmemesine ilişkin soru üzerine Kaynak, şu yanıtı verdi:

"Galatasaray'ın tartışılacak bir karara imza atması asla kabullenilemez. Orada üyelikten ihraç edilmesine karar verilenler var. Onların FETÖ ile olan bağlantısı Hakan Şükür kadar asla değil. Hakan Şükür, o camianın, o hareketin sembol isimlerinden biri olmuştur. Eğer Hakan Şükür'ün ihracını uygun görmemişlerse diğerlerine yazık etmişler. Galatasaray, milletimizin her kesimini, her siyasi rengi derinden yaralayan ve hala travmasını atlatmaya çalıştığımız 15 Temmuz'dan sonra bu isimlere sahip çıkıyorsa Galatasaray'a yazık ederler, asırlık kulübümüze yazık ederler."

kalan karakter 1000

murathoca murathoca

bundan sonra GS lılar düşünsün bakalım deplasmanlarda başlarına ne gelecek işin sonu 2 liğ yolu görülmüştür GS la yapılan anlaşmaları askıya alın bu milletin fakiri vergisini verirken klübün parasını hiç edenler 300 milyon liralık vergi affı olmaz bu para alınacak bundan böyle seyran tepenin tapusu iptal edilsin bu milletin parasını yiyeceksiniz sonra İZMİR MARŞINI SÖYLİYECEKSİNİZ hainler yuvası GS nalet olsun size 60 yıldan fazla koyu bir GSlı olarak allah topunuzun belasını versin sizin SPORLA hiçbir yakınlıgınız yok FRANSIZ monşerleri YAVUDİ artıkları....

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 26.03.2017 13:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.