Bugünkü
Takvim

Galatasaray'da acil '' toplantısı!

Galatasaray Genel Kurulunda 'cü ve 'in ihraç edilmemesi üzerine, 'acil' koduyla toplanma kararı alındı.

  • Güncel
  • 26.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.03.2017 15:42
ABONE OL
Galatasaray'da acil 'FETÖ' toplantısı!

Galatasaray Genel Kurulunda 'cü ve 'in ihraç edilmemesi üzerine, Yönetim Kurulu acil olarak toplantı kararı aldı. Yönetim bugün saat 17.00'de toplanacak.

İHRAÇ İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
Sarı kırmızılı yöneticilerin yapacakları toplantı sonrasında Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün kulüpten ihraç edilmesi için gereken çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Buna göre Şükür ve Erdem, önümüzdeki hafta içinde Galatasaray'dan ihraç edilecek. Her iki ismin de tüzüğe uygun olmayan birçok davranışı bulunuyor. Bunlar arasında 5 yıldan fazla süredir kulüp aidatlarını ödememek gibi detaylar yer alıyor.

YÖNETİM KURULU İSTEDİ GENEL KURUL REDDETTİ!
Hakan Şükür ve Arif Erdem'i oy birliği ile ihraca sevk etmişti. Ancak Galatasaray Genel Kurulu, bu ihraç isteğini oy çokluğu ile redderek skandal bir karara imza attı. Yönetim Kurulu üyeleri, bu konudaki tavırlarını değiştirmeme kararı aldılar. Ve çalışmalarını da bu yönde sürdürecekler.

kalan karakter 1000

kıvanç gök kıvanç gök

geç artık geç.. siz çoktan bu milletin gönlünden ihraç oldunuz...hem de taa pensilvanya'ya !... alan tepe tepe kullansın .... hele o pespaye kaar ayakta alkışlanmadımı...işte bitişinizin ve ihanetin resmidir o !... YAZIKLAR OLSUN !...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 19:29
ozan ozan

geçti yavrum GERÇEK YÜZÜNÜZ GÖRÜLDÜ.. O oylamada atılmaması için oy veren herkes gs den atılmadığı sürece GALATASARAY HAİN BİR TAKIMDIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 19:16
Ayse Ayse

GS politica yapiyor..Hakan Sukur atsada atmasada ne yazar. Esas olan GS yin Feto ile bagliligi.. bunun icine girlilmeli ve geregi yapilmali

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 18:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.