Bugünkü
Takvim

Cumhurbaşkanı: Haçlı zihniyeti kendini gösterdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe'de yaptığı konuşmada, " ülkeleri Vatikan'da bir araya geldi. Bu gelişmeler bir şeyleri çağrıştırıyor. ne zamandan beri AB üyesi oldu. Haçlı zihniyeti sonunda kendini gösterdi. Siz Türkiye'yi Müslüman olduğu için almıyorsunuz." ifadelerini kullandı.

  • Güncel
  • 26.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.03.2017 17:47
ABONE OL
Cumhurbaşkanı: Haçlı zihniyeti kendini gösterdi

, "Bunlar dürüst değil. Şimdi üyesi ülkeler, Vatikan'da bir araya geldiler. Bu gelişmeler bir şeyi çağrıştırıyor; hayırdır, Vatikan'da niye bir araya geldiniz, 'nın huzurunda niye bir araya geldiniz. Papa ne zamandan beri Avrupa Birliği üyesi oldu? Haçlı ittifakı kendini eninde sonunda gösterdi. Bize bugüne kadar ne dediler? 'İkide bir, bize böyle diyorsunuz ama böyle bir şey yok'. Evet, siz Türkiye'yi Müslüman olduğu için içeri almıyorsunuz." ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan satır başları:
"Halk oylaması günü yaklaştıkça birileri kus görüyor. Terör barınları her gün video mesaj yayınlıyor. İnanabiliyor musunuz? PKK ya hu! Açıktan HAYIR diyorlar. 22 gün kaldı. Durmak yok. Yola devam. Kapı kapı dolaşacağınıza inanıyorum.

SİZ O BAHARI DAHA ÇOK BEKLERSİNİZ
Şimdi Bölücü terör örgütü... Kürt kardeşlerime aba altından sopa gösteriyorlar. Aynı şekilde FETÖ ihanet çetesinin bir türlü gelmeyen baharları için 16 Nisan'ı beklediğini görüyoruz. Şimdi diyorlar ya! "Bahar geliyor diyorlar. Baharı bekleyin." falan... Siz o baharı var ya daha çok beklersiniz çok!

SİZİN YARGINIZ ADİLSE BİZİMKİ DAHA ADİL​
Ülkemizin ayağını kaydırma fırsatı çıkar da neo nazi bozması ülkeler boş durur mu? 4500 dosya verdim neden çözmüyorsunuz? Şimdi bize ne diyorlar Alman konsolosluğunda saklanan bir ajan teröristi bize verin. Gazeteci diyorlar. Sizin yargınız adilse bizimki daha adil. Bekleyeceksiniz.

İSVİÇRE'DE SKANDAL GÖSTERİ
Almanya'nın en büyük gazetesi HAYIR propagandası yapıyor. İsviçre'de aynı şeyi yaptı. Dışişleri Bakanlığı da gereken adımı attı.

SİZ KIZ ÇOCUKLARINI DİRİ DİRİ GÖMEN CEHALETİN DEVAMISINIZ
İnsanlarımıza saldırdılar. Benim Dışişleri bakanıma izin vermediler. Aile bakanımı arabanın içinde mahkum ettiler. Bir kadın ya. Hani sizde kadın hakları vardı. Lafa geldiği zaman kadın hakları şöyle böyle diyordunuz. Siz kız çocuklarını diri diri toprağa gömen o cehalet anlayışının devamısınız.

HAÇLI ZİHNİYETİ SONUNDA KENDİNİ GÖSTERDİ
AB ülkeleri Vatikan'da bir araya geldi. Bu gelişmeler bir şeyleri çağrıştırıyor. Papa ne zamandan beri AB üyesi oldu. Haçlı zihniyeti sonunda kendini gösterdi. Siz Türkiye'yi Müslüman olduğu için almıyorsunuz. Enteresan, bu toplantıya sosyal demokratlar da hristiyan demokratlar da katılıyor. Ben bunları konuştum ya, yarın seyredin.

YILANLA ÇUVALA GİREN ISIRILMAKTAN KURTULMAZ
Eskiden beri uyguladıkları yöntem fayda etmeyince atları ve itleriyle halkımıza saldırdılar. Terör örgütüne silah satıyorlar, NATO'daki müttefikleri Türkiye'ye parasıyla silah yok. Neymiş, kongreden onay çıkmamış. Terör örgütüne nasıl var? Size yazıklar olsun. Yılanla çuvala giren ısırılmaktan kurtulmaz. Eskiden silahlar onlardan alındığı için kumandası dışarıda bir ülke vardı. O dönem her alanda dışarı bağımlı bir ülkeydi. Hamdolsun, bitti o günler. Kaşgarlı Mahmut, 'Dağ kement ile eğilmez, denizin önü kayıkla kesilmez' der. Bunların tehditleri de Türkiye'ye tesir etmiyor.''

kalan karakter 1000

MERKMANN MERKMANN

VATIKAN MASONLARIN EN BÜYÜK EMIR KARARGAHIDIR AVRUPA ASIL EMIRLERI ORADAN ALIYOR .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 21:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.