Bugünkü
Takvim

Gölbaşı şehitleri için dua etti

  • Güncel
  • 25.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.03.2017 02:05
ABONE OL
Gölbaşı şehitleri için dua etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı , 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sırasında yapılan hava saldırısında 47 özel harekât polisinin şehit düştüğü Gölbaşı'ndaki Özel Harekât Daire Başkanlığı'nı ederek şehitler için dua etti. Bakan Albayrak, özel harekatçılara terörle mücadelede sergiledikleri başarıları nedeniyle teşekkür etti. Bakan Albayrak, önceki gün Kırşehir, Nevşehir ve Konya'daki referandum programlarının ardından Ankara'ya dönerken geç saatlerde Gölbaşı Özel Harekat Dairesi'ni ziyaret ederek, özel harekatçıların sofrasına konuk oldu. Özel harekâtçılarla aynı kumanyadan yemek yiyen Bakan Albayrak'a Emniyet Genel Müdür Selami Altınok da eşlik ederken yemek öncesinde şehitler için Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi.'KAHRAMANSINIZ'
Terör örgütü FETÖ'nün darbe girişimi sırasında büyük başarı gösteren ve cuntacıların bombalarıyla 47 özel harekâtçının şehit edildiği birlikte şehitler için dua eden Bakan Albayrak, özel harekâtçıların terörle mücadelede sergilediği başarıları da övdü. Bakan Albayrak, özel harekâtçılara sınır ötesi ve yurt içinde hem PKK terörü hem de FETÖ terörüne karşı mücadeleleri nedeniyle teşekkür ederek, "PKK terörüyle mücadelede olduğu gibi 15 Temmuz'da da büyük bir kahramanlık sergilediniz" dedi.
SABAH

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.