Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 25.03.2017 14:23

FETÖ paçavrası ’nün son yalanı da tutmadı!

Diyarbakır’da üzerinde Başbakan’ın fotoğrafının da bulunduğu, “Her evet Şeyh Sait ve arkadaşlarına bir fatihadır” yazılı pankartın AK Parti ile ilgisinin olmadığı bildirildi. Böylece FETÖ paçavrası ’nün son yalanı da ortaya çıkmış oldu.

FETÖ paçavrası Sözcü’nün son yalanı da tutmadı!

Diyarbakır'da üzerinde Başbakan'ın fotoğrafının da bulunduğu, "Her evet Şeyh Sait ve arkadaşlarına bir fatihadır" yazılı pankartın AK Parti ile ilgisinin olmadığı bildirildi.

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Diyarbakır'da asılan pankarta ilişkin AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Pankart nedeniyle özellikle sosyal medyada orantısız şeyler yapmaya kalkanların olduğunu belirten Sorgun, AK Parti'nin bütün kurumsal seçim malzemelerinin, billboard, pankart, ilan ve görsellerin "kararımızevet.com" internet sitesinde yer aldığını belirtti.

Kurumsal bir parti olduklarını vurgulayan Sorgun, "Sitemizde yer alan görseller, afişler ve pankartlar dışındakiler asla bizi bağlamaz. Diyarbakır teşkilatımız ile de görüştük. Onların da bilgisi dışında olduğunu öğrendik. Bu noktada kim asmışsa, sorumluluk onlardadır. Pankartın AK Parti ile hiçbir ilgisi yoktur." diye konuştu.

Sorgun, konu hakkında gerekli araştırmaların yapıldığını, pankartı asanlara ilişkin de çalışma başlatıldığını kaydetti.

PANKARTA HDP'Lİ VEKİL ALTAN TAN SAHİP ÇIKTI!
AK Parti'nin ilgisi olmadığını açıkladığı "Her Evet Şeyh Sait ve arkadaşlarına bir Fatiha'dır" yazılı pankartla ilgili tartışmaya 'li vekil Altan Tan da katıldı. Tan, "Şeyh Said'e 'İngiliz ajanı' diyen alçaklar İngilizlerle anlaşarak İmparatorluğu paramparça eden ittihatçı artıklarıdır" dedi.

SÖZCÜ'NÜN DE YALANI ORTAYA ÇIKTI
gazetesi ise AK Parti ile ilgili olmayan o pankartı astıran kişinin AK Parti il Başkanı ve aynı zamanda Şeyh Sait'in torunu olan Muhammet Akar olduğu yalanını ortaya atmıştı.

kalan karakter 1000

MAZLU MAZLU

ADIL OKUZUNUN NEREDE SAKLANDIGINI BU SOZCUMU GOZCUMU PACAVRASI NERDE SAKLANDIGINI BILIYOR USTUNDE DULACAK BIR KONUDUR VE REFERANDUM GUNU DIKKAT EDILSIN CUNKI OGUN KACMAYI DENIYECEKTIR OKUZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 26.03.2017 15:41
fatihsultan23 fatihsultan23

Bu işi kesinlikle o sözcü gazetesiyle beraber organizeli yapmışlardır, bu paçavra sözcü gazetesininde artık kapanması gerekiyor, onların hepsi tam bir yahudi mosad olduğu ortada.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır7
cevapla 25.03.2017 20:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.