Bugünkü
Takvim

Doğan Medya'nın 'cü muhabirinden Erdoğan hakkında alçakça sözler

Galatasaray’ın bugün düzenlenen mali genel kurulunda hakkında tutuklama kararı bulunan firari ’cü Hakan Şükür ve Arif Erdem’i savunup devleti suçlayan Doğan Medya'nın FETÖ'cü muhabiri ’nın 3 yıl önce de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a alçakça küfür ettiği ortaya çıktı.

  • Güncel
  • 25.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.03.2017 16:15
ABONE OL
Erdoğan hakkında alçakça sözler

Başbakanlığı döneminde Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara İlçe adayları tanıtımında konuşma yaparken attığı ve ardından hemen sildiği tweetle Vatan gazetesindeki köşesine son verilmişti.

Ancak Aydın Doğan 'cüleri destekleyen Çetinçalı'ya sahip çıkıp Doğan Haber Ajansı Galatasaray muhabiri olarak beslemeye devam etmişti.

Çetinçalı, "Öfke, hiddet, tehdit yalan gırla. Bıktık artık. Defol git. Allah belanı versin. Geber inşallah" diye yazmıştı.Tıpkı teröristbaşı Fetullah Gülen gibi "beddua" eden Doğan grubu elemanının tutuklu FETÖ'cü terörist Mehmet Baransu ile de pozları vardı.

kalan karakter 1000

osman osman

eger reıse gerçekten böyle laflar ettınse sen geber ısallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 18:50
ağası ağası

Allah senin ve tüm vatan hainlerinin belasını versin Hakan ve Arifle beraber vatan hainlerine kucak açan bu kulübünde artık Türkiyeyi herhangi bir arenada temsil etmemesi bunun sonucuna katlanması gerekir.Yargı ve Devlet gereğini yapmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 15:28
birsu birsu

sebataylar dan ne bekliyordunuz ki, mehdilerine ihanet edecek değillerdi ya..şaşırdık mı: hayır!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 14:57
MERT MERT

fetö propoganda meydanına çevirmişler devlet bu örgüt çok sinsi ve tehlikeli derken haklıdır hala her yerde kripto ve gizliler gizli çalışıyorlar yada arada böyle çıkıyorlar,ama bir tane vatan millet evladı çıkıp bu top toplayıcısının kolundan tutup dışarı atmamış haddini bildirmemiş yazıklar olsun 15 temmuz gazilerimize şehitlerimize saygısızlık yapılmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 13:52
murathoca murathoca

kim olduğunu soruyorsunuz olsa olsa ERMENİ pici veya asimle olmuş dedeleri ya balkan göcmeni yada yahudi kırıntısıdır bir kac yıla kadar sürüngah muhabirdi AYDIN DOĞANIN önçü birliğine katılmış intihar komandasıdır yani canlı bomba...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 13:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.