Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan son anket açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzde 52'nin çok üzerinde bir sonuç beklediğini açıkladı.

  • Güncel
  • 23.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.03.2017 21:38
ABONE OL
Erdoğan'dan son anket açıklaması

Türkiye referanduma giderken Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden yapılan yayında Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.

"EVET OYLARI GİDEREK ARTIYOR"
'Anketlerle ilgili bilgi paylaşır mısınız?' sorusuna Erdoğan, ''Buralarda rakamları vermek doğru olmaz ama yoğun bir kampanya sürecinin içerisindeyiz. Gerek şahsım gerek başbakan, bakan arkadaşlar, sayın Bahçeli... Tüm imkanlarla çalışmalar devam ediyor. Yaptığımız son anketlerde gördüğümüz durum tespit, evet oylarının her geçen gün önde ve yükselerek devam ettiğidir. Bu yükselen evet oylarının çok daha yükselmesini arzuluyoruz.

"YÜZDE 60'LARIN ÜZERİNDE TAÇLANDIRALIM"
"Benim CHP'ye gönül vermiş olan vatandaşlarım da bence Kandil ile beraber olmayacak. Onların da biz hayır diyemeyiz diyeceklerine inanıyorum, bu yaklaşımı görüyorum. Yüzde 52'nin çok çok üzerinde bir sonuç bekliyorum. Evet'i yüzde 60'ların üzerinde taçlandıralım. Parlamentodaki gücü, yeni yönetim sisteminde de yakalarız.

kalan karakter 1000

ZEYNEP ZEYNEP

Sayın Cumhurbaşkanına milletin güveni tam toplum ondan sonra gelecek kişi için endişe olabilir algısı yaratılmaya çalışılıyor.Memleket menfaatleri doğrultusunda Sn.Erdoğan güvenilir çok sağlam yapı oluşturulacağına inanmalıyız zira kaybedecek zamanımız yok.iş dünyası yatırımlar projeler hayata geçsin sekteye uğramasın yaptığı hizmetler ortada

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 23.03.2017 22:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.