Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan May'e taziye telefonu

, ı ile Londra'da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Erdoğan, görüşmede Başbakan May'e Türkiye halkının taziye dileklerini iletti.

  • Güncel
  • 23.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.03.2017 17:31
ABONE OL
Erdoğan'dan May'e taziye telefonu
, ı ile bugün telefonla görüştü. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Londra'daki terör saldırısından derin üzüntü duyduğunu ifade ettiği İngiltere Başbakanı Therasa May'a taziyelerini iletti.

Masum insanların hedef alınmasının tüm insanlığa karşı bir saldırı olduğuna dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye olarak Birleşik Krallık'ın acısını derinden hissettiklerini ve İngilizlerin acılarını paylaştıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin uluslararası barış ve güvenliği de tehdit eden terörizmle mücadelede dost ve müttefik Birleşik Krallık'la tam bir dayanışma içerisinde olduğunu da vurguladı. İki liderin, görüşme vesilesiyle, terörle ortak mücadele ve istihbarat iş birliği konularında kararlılıklarını da vurguladıkları öğrenildi.

kalan karakter 1000

Alp Alp

İngiliz Halkının başı sağolsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2017 22:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.