Bugünkü
Takvim

hayatını kaybetti

ABONE OL
Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti
Uzun yıllar atv'de yayınlanan "Bam Teli" programını hazırlayıp sunan gazeteci Tayfun Talipoğlu (55), önceki gece İzmir Konak'taki evinde aniden fenalaşarak yere yığıldı. Hastaneye kaldırılan Talipoğlu, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Kalp krizi sonucu vefat ettiği tahmin edilen Talipoğlu'nun kesin ölüm nedeninin otopsi sonucunda belli olacağı açıklandı. Oğlu Candaş Talipoğlu, "Bu geçirdiği üçüncü kalp kriziydi. Daha önce de bu tarz rahatsızlığı olmuştu ve stent takılmıştı. Yol hikayesi kitabını yeni çıkarmıştı. Bu hafta içinde de albüm çıkarmak istiyordu" diye konuştu. Talipoğlu'nun, Ankara'da toprağa verileceği öğrenildi.

Ceyhan TORLAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.