Bugünkü
Takvim

'Ölüsüne de razıyım'

ABONE OL
'Ölüsüne de razıyım'
Tarihler 16 Mart 2017'yi gösterdiğinde Libya açıklarında 'Tınaztepe-S' adlı kuru yük gemisi battı. 13 kişilik mürettebattan 7'si kurtarıldı. 3 kişinin cesedine ulaşıldı. Kalan üç personelden ise hala haber alınamadı. Kazazedeler dün İstanbul'a adım attı. Ailelerine kavuşup, sarıldı. Kayıp mürettebatlardan İbrahim Öztürk'ün (54) Kasımpaşa'daki evinde ise hüzün vardı. Gemide çarkçıbaşı olarak görev yapan 3 çocuk babasının izine henüz rastlanılmadı. Canlarının çok yandığını söyleyen kızı Dilara Öztürk, "20 yaşında bir kız için babamın ölüsüne de razıyım demek çok zor. Babamın bulunmasını istiyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.