Bugünkü
Takvim

O ülke 5 ye sığınma izni verdi!

5 hainin, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 'e yaptıkları sığınma başvuruları Norveç Göçmen Dairesi tarafından kabul edildi. Karar ile birlikte sığınmacı subaylar Norveç'te oturma ve çalışma hakkı kazanmış oldular.

  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 10:18
ABONE OL
O ülke 5 darbeciye sığınma izni verdi!

NATO'da görevli dört Türk subayı ile bir askeri ataşenin 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 'e yaptıkları sığınma başvuruları Norveç Göçmen Dairesi tarafından kabul edildi.

Sığınma başvurusunda bulunan hainlerin avukatı Kjell M. Brygfjeld Norveçe sığınma başvurusu yapan dört subay ile askeri ataşenin sığınma başvurularının kabul edildiğini doğruladı.

NORVEÇ FETÖ'CÜ SUBAYLARI KABUL ETTİ
hainlerin başvurularının Türkiye ile NATO müttefiki olan Norveçte kabul edilmesini dikkat çekici olarak değerlendiren siyasi yorumcular diğer Avrupa ülkelerinin de Norveç örneğini izlemesi durumunda, son günlerde gergin olan ilişkilerin daha da kötüleşebileceğini belirtiyor.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye tarafından geri dönmeleri istenen Norveç'te NATO'da görevli dört Türk subayı ile askeri ateşe daha önce VG gazetesine yaptıkları açıklamada, darbe girişimi ile ilgilerinin olmadığını söylemiş, görevlerinden el çektirildiklerini, geri dönmeleri durumunda tutuklanmaktan korktuklarını belirtmişlerdi.

FETÖ'CÜLER NORVEÇ'TE GİZLİ YAŞIYOR
Aile üyelerinin de sığınma başvuruları kabul edilen NATO subayları ile ataşenin Norveç'te adresi gizli tutulan bir yerde yaşamlarını sürdürdükleri belirtiliyor.

kalan karakter 1000

taka41 taka41

yapacak bir sey yok.... hukiken....aglamayi birakip....o ülkelerin bu kararlarini bir kenara kalin kalemle not alip....onlardada buna benzer bize talepleri masaya gelince....bu kararlarindan dolayi....taleplerinin red edilydigini resmi olarak bildireceksiniz...ve yolumuza devam edecegiz...aglamak sizlamak dert yanmak...sikayet etmek yok...büütn bunlari onlar karar alirken düsünmüslerdir ve yinede bu sekilde karar aliyorsalar...onlar bilirler...üstelik o hainlerin görevlerini birakmalari iyi oldu...en azindan...yerlerine vaatnsever subaylar gelir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.03.2017 12:22
EGEMEN EGEMEN

ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNLERİ DE GÖRDÜK..ARTIK MASKELER BİRER BİRER DÜŞTÜ. AVRUPANIN İNSAN HAKLARI DİKTATÖR SÖYLEMLERİNİN GERÇEK NEDENİ NET ORTAYA KONDU..DEMEKKİ BİZ KOMPLO UYDURMAMIŞIZ..GÜÇLENEN TÜRKİYE KORKUSU NELER YAPTIRIYOR ADAMA:) Kİ BİZ HENÜZ AYAĞA KALKTIK DAHA KILICIMIZI ÇEKMEDİK. DNA LARINDA YERLEŞEN OSMANLI KORKUSU ONLARI BİTİRECEK..BİTİRMESE BİLE HEP STRES:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.03.2017 11:18
İHPUS İHPUS

Türkiye çok özel ve gizli bir infaz timi kurmalı bu iltica eden şerefsiz vatan hainlerini sessiz ve derinden temizlemelidir.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.03.2017 11:14
Yakup Sırmalı Yakup Sırmalı

Şikayeti bırakalım ve gereğini yapalım veya hainleri kaldıkları yerlerde imha edecek ekipler oluşturulsun ya da o ülkelerde ki sokak serserilerine bu iş yaptırılsın.Mossad-Cıa-Kgb... böyle yapıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:47
türk türk

hala vatandaşlıktan çıkarma işlemi yapılmıyorsa ne diyeyim. acil maaşlarına mal varlıklarına el konulup vatandaşlıktan çıkarılsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.