Bugünkü
Takvim

İşte son i!

Son sonucu açıklandı. Merakla beklenen çalışmada çarpıcı sonuçlar var. Son anketi sürpriz bir isim açıkladı.

  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 12:32
ABONE OL
İşte son seçim anketi!

Referanduma sayılı günler kala son sonuçlarını duyurdu. Konya'da halka seslenen Soylu, yüzde 52'ye ulaştığını söyledi.

Soylu, Konya'da Karatay Belediyesinin, Celaleddin Karatay Kongre ve Gençlik Merkezinde düzenlediği "5. Karatay Konferansları" programında, halka hitap etti.

Yıllardan beri AK Parti'nin siyaseti kutuplaştırdığı iftirası atıldığını belirten Bakan Soylu, "Peki kaçla başladı AK Parti siyasete yüzde 34. Bugün kaç? Son anket elimizde yüzde 52. Son anket, son araştırma. Peki 34'ten 52'ye çıkmak kolay mı? Her 100 TL'nin 70 TL'sini faiz lobisine değil, hastanelerde hizmete, köprülere, yollara, şantiyelere, barajlara. insansız hava aracından Cirit füzesine kadar, Altay tankına kadar. Dünyada 'Benim ülkem Türkiye' diyecek kadar bir hal ortaya koyarsanız oyunuz yüzde 34'ten 52'ye çıkar" dedi.

kalan karakter 1000

kaya kaya

inşallah erdoğan kazanacak herkes havasını alacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 25.03.2017 12:22
yasar yasar

bakar körlerde görse neden halkın cumhurbaskanımızı bu kadar sevdıgını yapılanı göruyorlar ınkarcılar gıbı ınkar etmıyorlar dıs guclerın degıl halkın menfatı ıcın calısıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır4
cevapla 22.03.2017 16:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.