Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 18:18

Erdoğan'dan ülkücü gençlere birlik mesajı

'ı Kastamonu'da bozkurt işareti yapan ülkücü gençler karşıladı. Erdoğan da bunun üzerine ellerini birleştirerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Erdoğan'dan ülkücü gençlere birlik mesajı

, Kuzeykent Miting Alanı'nda düzenlenen toplu açılış törenine katılmak üzere Kastamonu'ya gitti. Erdoğan, otobüsle açılış törenine giderken bazı vatandaşlar bozkurt selamı verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise ülkücü gençlere ellerini birleştirerek cevap verdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgi gösterileriyle karşılandı...


kalan karakter 1000

BEKİR BEKİR

Allah bu birliğimizi daim etsin. Ülkücü kardeşlerimizde herşeyin farkıda. Tebrik ediyoruz bu davaya bizlerle birlikte oldukları için. Şimdi daha güçlüyüz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2017 13:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.