Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.03.2017 16:53
ABONE OL

'li Başkan için toplananlara dedirtti!

'li siyasetçiler de gaf yapma konusunda başkanları 'nun izinden yürüyor. CHP'li İlçe Başkanı Güler, '' inde meydanda toplanan kalabalığa dedirtti ve bu tarihi gafıyla herkesin diline düştü.

CHP'li Başkan hayır için toplananlara evet dedirtti!

milletvekillerinin meydanında yaptığı '' inde, İlçe Başkanı 'in konuşma sırasında "Böyle güzel bir gün ''in habercisidir'" deyince ortalık bir anda buz kesti.

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde CHP'li milletvekilleri ve il teşkilatının yaptıkları 'Hayır' mitingi dinleyenleri şaşırttı. 'Hayır' sloganlarını atılan otobüs üzerinde milletvekillerinin yapacağı konuşma öncesinde bir sunum yapan Başkan Güler'in dili sürçünce, kendisinin yaptığı gafı temizlemek program sunucusunu da bir hayli zorladı. Konuşması sırasında mitingi izlemeye gelen kalabalığa seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, "Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber. Bu nedir biliyor musunuz. Bu 'Evet'in habercisidir" dedi.

İlçe Başkanı Güler, yaptığı gafı anında fark edince gülerek 'hayırın habercisi' şeklinde konuşmasını düzeltmeye çalıştı. Başkan Güler'in konuşmasının ardından miting programının sunucusu da Güler'in dil sürçmesini düzeltmek için bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Başkan Güler'in otobüs üzerinde yaptığı coşkulu konuşmada yaptığı gaf, miting sonrasında hem CHP hem de diğer partiler arasında alay konusu oldu. Bazı CHP'liler Güler'in yaptığı hatalı konuşma nedeniyle bir çuval inciri berbat ettiğini dile getirirken, bazı evet yanlısı vatandaşlar ise Turan Güler'in yaptığı gafla dalga geçerek, "Allah konuşturdu" dediler.