Bugünkü
Takvim

'li Başkan için toplananlara dedirtti!

'li siyasetçiler de gaf yapma konusunda başkanları 'nun izinden yürüyor. CHP'li İlçe Başkanı Güler, '' inde meydanda toplanan kalabalığa dedirtti ve bu tarihi gafıyla herkesin diline düştü.

  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 16:53
ABONE OL
CHP'li Başkan hayır için toplananlara evet dedirtti!

milletvekillerinin meydanında yaptığı '' inde, İlçe Başkanı 'in konuşma sırasında "Böyle güzel bir gün ''in habercisidir'" deyince ortalık bir anda buz kesti.

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde CHP'li milletvekilleri ve il teşkilatının yaptıkları 'Hayır' mitingi dinleyenleri şaşırttı. 'Hayır' sloganlarını atılan otobüs üzerinde milletvekillerinin yapacağı konuşma öncesinde bir sunum yapan Başkan Güler'in dili sürçünce, kendisinin yaptığı gafı temizlemek program sunucusunu da bir hayli zorladı. Konuşması sırasında mitingi izlemeye gelen kalabalığa seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, "Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber. Bu nedir biliyor musunuz. Bu 'Evet'in habercisidir" dedi.

İlçe Başkanı Güler, yaptığı gafı anında fark edince gülerek 'hayırın habercisi' şeklinde konuşmasını düzeltmeye çalıştı. Başkan Güler'in konuşmasının ardından miting programının sunucusu da Güler'in dil sürçmesini düzeltmek için bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Başkan Güler'in otobüs üzerinde yaptığı coşkulu konuşmada yaptığı gaf, miting sonrasında hem CHP hem de diğer partiler arasında alay konusu oldu. Bazı CHP'liler Güler'in yaptığı hatalı konuşma nedeniyle bir çuval inciri berbat ettiğini dile getirirken, bazı evet yanlısı vatandaşlar ise Turan Güler'in yaptığı gafla dalga geçerek, "Allah konuşturdu" dediler.

kalan karakter 1000

veysiosal veysiosal

agzına-saglık-evet-güzel-kelime

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.03.2017 17:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.