Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 21:07

Çavuşoğlu: Londra'daki saldırıyı şiddetle kınıyoruz

, İngiltere'nin başkenti Londra'da parlamento binası önündeki terör saldırısıyla ilgili Twitter'dan açıklama yaptı...

Çavuşoğlu: Londra'daki saldırıyı şiddetle kınıyoruz

, İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen silahlı saldırıyı şiddetle kınayarak, "Benzer saldırılara birçok kez maruz kalmış olan Türkiye ve Türk halkı, Birleşik Krallık ve Birleşik Krallık halkının acısını paylaşmaktadır." ifadelerini kullandı.

"TERÖR SALDIRILARINI ŞİDDETLE KINIYORUZ"
Çavuşoğlu, sosyal medyadaki Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Londra'da Parlamento'nun bulunduğu Westminster bölgesinde meydana gelen terör saldırılarını şiddetle kınıyoruz. Benzer saldırılara birçok kez maruz kalmış olan Türkiye ve Türk halkı, Birleşik Krallık ve Birleşik Krallık halkının acısını paylaşmaktadır." mesajını paylaştı.

kalan karakter 1000

Kadirzm Kadirzm

Bizde olunca kim kınadıki? Boşver Sayın BAKANIM herkes ektiğini biçer.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.03.2017 10:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.