Bugünkü
Takvim

vakfından Türkiye'de 'Hayır'

Türkiye'de yıkıcı ve bölücü tüm faaliyetlere destek sağlayan ları bu kez de millet iradesini hedef alan kirli bir ya imza atıyor.

  • Güncel
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 09:59
ABONE OL
Alman vakfından Türkiye'de 'Hayır' propagandası

Türkiye'deki larıyla ilgili ilk dosyayı bir cinayete kurban giden Necip Hablemitoğlu ortaya çıkarmıştı. Bergama dosyasıyla zehirli Alman Vakıfları'nın iç yüzünü ortaya döken Hablemitoğlu bu haberlerin ardından katledildi.

Türkiye'de terör örgütü PKK ve diğer tüm yasa dışı faaliyetlere destek veren Alman Vakıfları bu kez de kirli bir şekilde 'Hayır' sı adı altında milletin seçtiği iradeye savaş açmış durumda.

Friedrich Naumann Vakfı, sosyal medyada İslam'a, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve tüm manevi değerlere küfür eden Ali Gül isimli provokatörle beraber 'Hayır' toplantıları yapıyor.

Ali Gül isimli küfürbaz şahıs dün itibariyle tutuklandı. Bu tutuklanmanın ardından CHP ve Alman Vakıfları bu kişiye sahip çıkarak yalan bir propagandayla bu nefret suçu işleyen kişiyi aklamaya çalıştılar.

Türkiye Cumhuriyeti'nin Bakanlarını Almanya'ya sokmayan Alman Devleti Türkiye'de Alman istihbaratına bağlı olduğu bilinen vakıflar aracılığıyla hala faaliyet yürütmekte.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.