Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 21.03.2017 19:56

"Türklüğün bekası için 16 Nisan'da evet diyeceğiz"

MHP Lideri , sosyal paylaşım sitesi 'daki hesabı üzerinden gündem ve 21 Mart Nevruz Bayramı hakkında paylaşımlar yaptı.

Türklüğün bekası için 16 Nisan'da evet diyeceğiz

, sosyal paylaşım sitesi 'daki hesabı üzerinden 21 Mart Nevruz Bayramı paylaşımları yaptı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin tweetlerinden öne çıkanlar şu şekilde;

"NEVRUZ BİZDİR, BİZİMDİR"
Nevruz'da güneş Koç Burcuna girer, 21 Mart'ta gece ile gündüz eşitlenir. Ayrıca eski Oniki Hayvanlı Türk takviminde de Nevruz vardır.

Nevruz,Türk milletinin yüzyıllardır devam edegelen birliğinin simgesi,kardeşliğinin ve kader ortaklığının nişanesidir.Nevruz bizdir,bizimdir.

Nevruz düşmanlığı telin edip tefrika ve nifakı bütünüyle tersler. Bu nedenle Nevruz barış ve huzura yapılan tarihi çağrı, gönülden davettir.

"NEVRUZ'UN VARLIĞI İÇİN 16 NİSAN'DA EVET"
Nevruz Bayramı baharın dirilişi, Türklüğün ezelden ebede nabız atışıdır. 16 Nisan da benzer şekilde milli bir uyanışın miladı olacaktır.

Nevruz'un varlığı için 16 Nisan'a evet diyoruz. Kardeşçe yaşamak, milli kaynaşma irademizin devamını sağlamak adına evette ısrar ediyoruz.

Bahar Bayramımızı terörist heveslerine alet edip çarpıtmaya kalkanlarla, 16 Nisan'ı karartmaya çalışanlar aynı hayırsız yolun yolcusudurlar.

Evet dedik Ergenekon destanını yazdık, evet dedik tarihe Türk mührünü vurduk. Türklüğün bekası için 16 Nisan'da da inşallah evet diyeceğiz.

"BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ SONSUZA KADAR YANACAKTIR"
Türk-İslam aleminin Nevruz Bayramı'nı kutluyor, tüm kardeşlerime, milletimin tüm evlatlarına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Evet, Türk milletinin bağımsızlık meşalesi sonsuza kadar yanacaktır. Evet, Nevruz Bayramı sonsuza kadar gururla kutlanacaktır.

kalan karakter 1000

Hamdi Hamdi

EVET diyeceğiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 21.03.2017 22:02
Ramba Samba Ramba Samba

Referendumun ISTIKLAL Savaşi oldugunu Anlamiyanlar Zillete, Esarete, Vesayete Köle olmak istiyenler var

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 21.03.2017 21:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.